Kuidas lennata Sitsiiliasse septembri kuus odavalt

Tere,

Sooviks teada infot odavlendude kohta Sitsiiliasse septembri kuus. Kuidas ja kust oleks mõistlik lende broneerida.

oll

Windjetiga saab 1. septembril Cataniasse/Palermosse küll umbes €123 eest, aga siis tuleb sinna ka järgmise suveni talvituma jääda, kui sama kompaniiga tahta tagasi lennata :D

Äkki sa täpsustaksid - kust sa lendad? Milliste odavlennufirmade pakkumisi sa juba vaadanud oled ning mis on sinu mõeldav eelarve? Kui pikaks sa jääda kavatsed?

on lennatud Londoni kaudu, Stansteadist Palermosse. Korra kasutasime sooduskampaaniat kus tuli tasuda vaid lennujaamamaksud, teisel korral tavalist sooduskampaaniat. Hetkel apr-mai Palermosse 16.99 naela, aga taolise hinnaga soodukaid on saadaval üsna tihti , loodetavasti ka septembriks.

Kas see 16.99 naela on Londonist algusega?

London Stanstedist Palermosse.

Riia-Milaano-Trapani (või Palermo). Ryanair.

Ryanair ei lenda enam Palermosse vaid ainult Trapanisse Stanstedist. Trapani lennuväljalt käib Palermosse buss (12.-eur suund)

Praegu on Ryanairi lennugraafik täitsa hea Tallinnast Sitsiilia külastamiseks: teisipäeval Tallinn-Bergamo 11.50 - 13.50 ja Bergamo-Palermo 15.25 - 17.05. Tagasilennul paus veidi pikem, aga ka mitte üle mõistuse: kolmapäeval Palermo-Bergamo 22.10 - 23.50 ja Bergamo-Tallinn neljapäeval 7.20 - 11.25. Vähemalt eile oli veel hea hinnaga ka: septembri lõpp sinna ja okt alguses tagasi, 4 lendu kokku ilma kaardimaksetasu ja pagasita vaid 104 Euri.