Kuidas odavalt ja turvaliselt Rooma lennata?

Tere!

Kuidas oleks kõige mõistlikum (loe odavam ja turvalisem) Rooma lennata?

Ise arvan, et ilmselt äkki Riia kaudu?

Plaan on minna 19 v 20.juuLi 2kesi.

Ja kas sellisel suvekõrghetkel on OK osta ühe otsa pilet ja 10 päeva pärast vaadata, kust riigist või kohast me tagasi plaanime tulla?

1
2

Ise pean turvaliseimaks Finnairi, võib olla mitte nii odav, aga võib nädala sees leida üsna normaalse hinnaklassiga lennu ja seda algusega Tallinnast.

0
0

Finnair on muidugi kena firma, aga ma usun, et ega Air Balticulgi midagi viga pole, uuri www.bookinghouse.net, sealt saab päris hõlpsasti endale sobivaid variante otsida. Võib silma peal hoida ka lennufirmade soodukatel, näiteks Czech Airlines'il on (iga?)nädalased kampaaniad erinevatesse Euroopa sihtkohtadesse. Parandage, kui eksin, aga üheotsa pileteid on vist tunduvalt kallim soetada, kui edasi-tagasi, samas kui on plaan Roomast veel edasi trippida, tundub see küll ok variant.

0
0

Odavad lennupiletid Rooma

Kas keegi teab soovitada, kust firmast otsida?

0
0

Odava pileti saamise tuleb pidevalt jälgida infot!

Hetkel käimas Air Balticu soodusmüük: http://www.airbaltic.com/public/sale_feb2012_estonia_en.html

Või kombineeri lende odavlennufirmadega. NB! Odavlennufirmade puhul lisandub kotitasu eraldi juurde (sh. Air Baltic).

0
0

Mis ajal plaanis minna on? Saad kombineerida Ryanairiga Tallinnast. Siit kas Düsseldorfi, Stockholm Skvastasse, East-Midlandsi, Edinburghi, Dublinisse, Manchesteri, Milano-Bergamosse, Oslo-Ryggesse, East-Midlandsi või Frankfurt-Hahni (avatakse märtsi lõpus) ja nendest lennujaamadest saab Ryanairiga edasi Rooma. Lende saate kombineerida http://www.ryanair.com/en/cheap-flight-destinations Vaata kuidas ajad ja hinnad sobivad ning proovi erinevaid päevi.

0
0

Ryanairiga saab ka otse Riiast

Thu19 Jul 12 FlightFR 7099 21:35 Depart 23:30 Arrive

33.19 LVL + 6eur teenustasu

0
0

RyanAir on väga hea lennufirma kui tahad soodsalt kohale saada ja oskad reeglitest kinni pidada. Et mitte millegiga pange panna, siis kähku kriban sulle siia paar reeglit - *Check-ini teed netis ära (15päeva kuni 4tundi enne lendu on see võimalik), lennujaamas tehes pead maksma kopsakaid lisatasusid.

*Sul võibolla maksimaalselt 1 kott pardale minnes, isegi kaamerakott ja pagas ei loe. Peab kindlasti üks kott olema, muidu jälle maksad. Üldiselt see tegelt oleneb lennujaamadest aga siiski riskida ei tohi.

Sõbrannaga koos istumine - RyanAiril pole kombeks määrata ära kindlad istekohad vaid istekohad saab vabalt valida, lennukile minnes istud sinna kus vaba on ja kõik korras - ehk praktiliselt 95% tõenäosus, et saad oma sõbrannaga koos istuda.

Ehk praktiliselt tee check-in netis ära (ryanair.com , sealt ülevalt saad valida mingi online check in vms. ja paned lennuandemd ja saad tehtud) mine ühe kotiga ning lenda julgelt ja ei juhtu midagi.

P.S Pagasimõõtmed peavad ka olema õiged, need olid mingi 55x40x20cm vms. Kui on ülemõõtmete siis jälle maksad, mina olen reisinud spordikotiga sest see on pehmest materjalist ja kui on vaja ühe raami sisse panna kus kontrollitakse mõõtusid, siis saab peksta väiksemaks koti mõõtmed.

Lennutühistamine , üldiselt nad ei maksa sulle kunagi midagi tagasi ja üsna raske on vist sealt midagi loota aga väike võimalus on aga ei tea sellekohta midagi.

Panin kiirelt kirja, kindlasti tuli vigu ja midagi läks meelest aga peamised nõuanded sai nimetatud.

2
0

Ryanairi ei maksa peljata ja Sagrada on kõik juba ka ära öelnud. Saan aru et piletid on sul juba ära ostetud kuid teistele sinna kanti lendajatele on olemas ka variant mis välistab bussiga Riiga loksumise ja Roomast rongiga lõunasse sõitmise. Samuti on see tunduvalt odavam. Ainuke mure on aegade klapitamine. Nimelt tuleb Tallinnast Ryanairiga lennata kas Frankfurt/Hahni, Düsseldorf/Weezesse, Barcelona/Gironasse või Milano/Bergamosse. Sealt istuda ümber ja lennata Ryanairi uude sihtkohta Itaalia saapaninas, Lameziasse. Cosenzasse om Lamezia lennujaamast 70 km.

0
0

Tšultanja 27. veebr. 2012 13:06 - See on põhimõtteliselt minu postitus. Miks ta sealt nime alt on, ma ei tea :D Ja ma isegi ei tea, kuidas ta siia sai, sest oma arust tegin ma uue teema, aga seda ma ei suuda leida... Kogemata vaatasin siia ja nägin :)

Igatahes suur aitäh Sagrada ja johhaidii :)

Andis julgust natuke juurde küll :) Mu sõbrannal on lisaks käsipagasile ka ca 20kg pagas kaasas, seega temal siis nagu ma aru sain Ryanairi kodulehelt, lisandub pagasitasu. Kas käsipagasil on lisaks mõõtmetele ka oma kaal määratud? Mõtlesin võtta seljakoti, kuhu sisse mahuks läpakas ja veidi muid asju. (Ei lähe väga pikaks ajaks) . Johhaidii, see on sul hea mõte. Kuid mõtlesime just nii, et veedaks vahepeal päeva Roomas ja vaataks seal pisut ringi, seega see ei sobi. Kuid jätan kindlasti tuleviku tarbeks meelde :) Ja ei ole piletid ära ostetud. Uurisin veel tausta :) Sellega seoses ka järgmine küsimus, et kui tihti odavlennufirmade puhul piletid kallimaks muutuvad? Sest algul vaatasime AirBalticut, mis veel paar nädalat tagasi pakkus Riia-Rooma otsa 77 euriga, nüüd aga 99'ga...

0
0

Käsipagasi maksimumkaal on 10 kg. Ryanairi hinnad muutuvad tõenäoliselt vastavalt lennuki täituvusele. Eks oma hinnakujundusstrateegiat teavad vaid nemad ise. Olen tähele pannud et ka nädal aega enne lendu võib hind olla odavam kui kuu aega varem. Tavaliselt aga nii ei lähe ja mida ligemale tähtajale seda kallim. Hind sõltub ka puhkusehooajast ja pühadest mil rohkem rahvast ringi liigub. Siis on hinnad kallimad. Mis kuupäevadel minek? Vihjeks ütlen et praegu on saab suve alguseks Frankfurt-Hahnist Bolognasse ja Lameziasse väga hea hinnaga pileteid. Frankfurt-Hahni hakkab RA Tallinnast lendama märtsi lõpust.

0
0

Mina isiklikult usun rohkem Ryanairi, kui Air Balticut. Ab-ga ikka viimasel ajal jama ja lende jääb ära, RA-ga nii tihti neid ära ei jää. Lendavad ka nemad Riiast Rooma või siis Tallinnast Bergamosse. RA pileti hind on kõikuv, olen vaadanud, et kuu vahel ka kaks enne on soodsamad hinnad ja siis hakkavad tõusma samas võib ka paar nädalat enne reisi saada hea hinnaga aga see sobib neile, kellel ie ole vaja pikalt ette planeerida. Vaatasin praegu 22. märtsi lend Tallinn-Bergamo on 32 euri, suht normaalne hind minu meelest. Arvesta, et RA piletile lisandub 6 euri kaardimakse tasu iga otsa eest, kui sul ei ole just prepaid mastercardi.

0
0

Mul ei ole kunagi Ryanairiga mingeid probleeme olnud. Väga toredad on. :) Mingi hetk ma vaatasin neid pileteid ja Tallinn-Düsseldorf-Rooma tundus kõige odavam. Aga nagu eelkõnelejad öelnud on, siis tuleb lihtsalt hindu jälgida ja soodsal hetkel ost ära teha. :) PS. Sosinad käivad, et AirBaltic pillid kotti paneb.

1
0

Sõitsime eelmise aasta juuli lõpus RyanAiriga Riiast Rooma. Lennuk tuli täpselt õigel ajal, sõitis natuke lühemat aega, kui lubatud. Lennujaamas sai osta kohapealt 3-eurose bussipileti, buss viis otse Terminisse. Kõik turvaline ja korralik. Ainsad asjad, millega tasub arvestada, et RyanAir mõnitab ikka korralikult - mõlemal otsal (Riia-Rooma ja Rooma-Riia) muudeti väravat viimasel minutil, lennukile viis buss, mis lennujaama pool tegi uksed lahti vasakult küljelt ja lennuki pool paremalt küljelt. Seda ikka selleks, et natuke eksitada neid, kes juba jupi aega järjekorras passinud. Samuti püüdis kaunis itaalia daam terve reisi aja nigelas, aga kõvas inglise keeles mingeid asju pähe määrida, mistõttu magada ei saanud. Kõik eelnev kuulub odavlennu mõnude hulka. Käsipagasi suurust ei kontrollitud kummalgi pool, kuigi arvestada sellega ei tasuks ja kott peaks ikka õiges kaalus/mõõdus olema. Arvestama peab ka, et lati-euro kurss on RyanAiril ikka hoopis midagi muud, kui pangal...

0
0

Riiast Rooma sai Ryanairiga ka ise reistud 21.dets-1 jaan. 2012 Lennupilet ühele oli 75 euri edasi-tagasi. Mingeid jamasid ega segadusi ei ole olnud meil kunagi. Lennujaamast hotelli saime rendiautoga kuna plaan oli käia Sitsiilias. Jamad on pigem tsharterlendudega ...ise sain nähvi ära 16.veebr. kus lend hilines 7,5 tundi. Hea oli asja juures ainult see, et ootama ei pidanud lennujaamas, info levis õigeaegselt koju :)

0
0

Kahjuks tühistas RyanAir nüüdseks oma lennud Riiast-Rooma :(.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased