Kuidas on telkimisega Kreekas?

Ees reis Kreeka. Plaanis tiirutada laevadega saarte vahel ja põhku pugemiseks kasutada telki. Mere ja ranna reis :-) "Low Budget Travel" Aga kuhu ja kuidas neid võib sättida....? Samas kes vahemikus 03-10.06 2008 Kreekas tiirutamas võivad ka märgutada. Äkki keegi kurseerimas mõne purjepaadigagi!? Teekond hetkel veel lõplikult mitte paika pandud. Matka ja reisisellideks mees, naine ja 1,5a laps.

Mandri Kreekas ei tea, aga Korfu saarel oli küll väga populaarne. Oli nii telkimiskohti, kämpinguid, kui kämpingumaju. Ise elasime Dassias ning seal oli vägagi palju võimalusi telkida.

0
0

Kreekas on kämpinguid palju ja nende kohta saab kergesti infot igalt poolt inimestelt ja turismiinfost. Kämpingud on suht odavad ja mõnusad. Telke väljaspoole ametlikke kohti sättida ei või, see pole lubatud seadusega. Rannas magavad paljud niisama magamiskottidega, ilma telgita (see on lubatud), nende rannatoolide peal mida saab kenasti välivoodina kasutada :) Ise olen maganud rannas ja telkinud ka niisama kuskil kõrvalises kohas, keegi pole ära ajanud ega tülitama tulnud.

0
0

..loodan nädala sees pildi ja jutu blogu üles riputada. ..terad ja näpukad.. Teen siia teema'sse lingi.

0
0

automatkal Kreekas. Olime tavaliste sõiduautodega ja otsisime ka igal õhtul öömaja. Mõned väikesed soovitused: seal on hästi levinud üüritoad, -korterid, -majad, ühesõnaga kodumajutus. See oli seal üsna odav ja seda pakuti praktiliselt kõikjal. Telkimise kohti kindlasti leiaks, aga arvestades suvist kliimat, hakkab seal lihtsalt palav, kuna hommikul hakkab päike koheselt kütma. Pakutavates ruumides on aga reeglina kliimaseadmed, mis lasevad rahulikult magada, eriti väikesel lapsel. Pealegi need majutused, mis me võtsime, olid valdavalt mere ääres ja nendes oli tõesti mõnus olla.

0
0

kas oled kuhugi oma reisimuljed riputanud? endal reis ees :) Ateena, läbi mandri Kreeka Korfule ja tagasi, seljakotiga, telk on ka. Tahak enne kellegi muljeid lugeda lihtsalt.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased