Kuidas saada kätte oma kott, mis on unustatud teise riigi lennujaama?

Juhtus selline apsakas, et ununes kott teise riigi lennujaama ootesaali. Kott on leitud ja asub hoiuruumis. Probleem on, et nad ei saada ise järgi kotti. Leidsin selllise firma lehe, kas on usaldusväärne ja kas saadavad koju? Kas on kellgi kogemusi või muid ettepanekuid?

https://www.instafilereporting.com/

Mis riiki ja kuhu jätsid? Kas keegi saaks ise seal riigis olles selle kätte ja sulle postiga saata?

Frankfurtis oli paar aastat tagasi ainuke vôimalus suhelda “lost and found” telefonil ja kuna kaotatud asjade teenus on neil sisse ostetud ehk “outsource”, siis lennujaam  ise sellega enam ei tegele (ehk Sa ei saa ka ise vôi sôpra saata lihtsalt Saksa  lennujaama asjade järele).

Sai vaid  kulleritega tingida, et kallima lennupostiga saatmise asemel pandaks saadetis auto peale ja umbes  1 nädala pärast jôudis Eestisse. Saad ka netist jälgida, milla pakk juba Poola logistikakeskuses jne. See “palju odavam” maapealne  transport maksis minul vist umbes 80 eurot. Lennukiga oleks maksnud  kordi rohkem..

Laptopi vôi raha ja kaarte täis rahakoti nimel tasub alati vôimelda. Aga kui meil näiteks reisilt ostetud 5 eurone ôlgkübar vôi 20 eur reisiraamat jäi lennukisse vôi loungesse, siis see tasub pigem kanda kuludesse ja  “lost and found”  ära unustada.