Kuidas saada Los Angelesest Las Vegasesse?

Kas seal liigub mingi rong, buss jne? Ehk teab keegi mõnda linki kust saab vaadata aegu ja hindu?

Saab ka lennukiga Long Beachist Las Vegasesse: http://www.jetblue.com/

Las Vegase ja Los Angelese vahemaa on lennukiga umbes tund. Akna all istudes jääb suuremal osal teekonnast mulje, nagu lendaksid kuumaastiku kohal - all laiub kivine kõrb. Lennuvariante vaata lehelt www.kayak.com.

Ma läheks küll autoga, palju parema elamuse saab. Mis siis, et võtab kauem aega, aga sa näed ikkagi rohkem, kui lennukiga minnes. Buss on ka hea variant.

8534 Thruway Bus

Los Angeles - Union Station, CA (LAX) - Las Vegas - Bus Service, NV (LVS)

Väed rohkem, saad kõrvale pöörata ja ringi vaadata. Tegelikult seal kõrbes kena :) nagu filmis tuustid veerevad. Enne Las Vegast mingid eeslinnad või asulad kah kus shopata.

Tegin autoga reisi LA-st LV-sse. Sealt sõitsin kõige kaunimatesse loodusparkidesse. Reis üüritud autoga läks kalliks aga seejuures oli tohutu eufooria enda iseseisvusest. Võisin teha, mis tahes, olin vaba otsustama. Auto üürisin Budget Rent a Car-ist, mis kõige odavam. Los Angelesis lennujaama lähedal (muide bussid viivad otse autode rentimispaikadesse)said hääled autosse sisse. Kiirtee Las Vegasse on väga vaheldusrikas ja huvitav. Kuna mu lend LA-sse jõudis kohale päeva teisel poolel, pidin öö viibima poole tee peal 15 kiirteel. Leidsin väikese mugava hotellikese, 30 dollarit öö polnud paha. Järgmine päev olin juba tuttavate juures Las Vegases ja ööbisin seal. Külastasin veel oma lemmikut Red Rocki kanjonit, tegin palju pilte. Järgmine päev startisin Bryce Canyoni peale, läksin eelnevalt ka Zion NP-st läbi. Seal juhtus, mida juhtuda ei oleks tohtinud, fotoaparaati lendas kärbes sisse. Enne kanjonit tuli teha pikem peatus, et osta, uus aparaat. Ilma aparaadita ma ei kujutanud Bryce Canyoni külastust ette. Vot nii..ja kui soovite veel järge mu seiklustele..laske kuulda.

Iga teeekond algab esimesest sammust. Tuleb lihtsalt ühest linnast teise minna(sõita).