trip-krainetrip-ukraine-dark
Kuidas saada odavalt Taisse?

Tere,

olen kuulnud lendudest Taisse, mille piletihinnad on väga väikesed ja kaasa võib võtta vaid pisikese käsipagasi. Vanas vääringus oli aasta tagasi reisi hind 6000 kr. Edasi-tagasi. On keegi millestki sellisest kuulnud?

Olen äärmiselt tänulik, kui jagate oma teadmisi :)

Ilusat jõuluaega!

Mina pole kuulnud sellistest lendudest Taisse, kuhu saab võtta ainult käsipagasi. Käsipagasiga reisimine on odavlennufirmade pärusmaa, Euroopast aga Taisse minu teada odavlende ei ole.

Hind 6000 krooni ehk ca 380 eurot on Taisse tõesti hea. Selliseid sooduspakkumisi võib aeg-ajalt tulla. Reeglina eeldab selline soodukas, ei pileti tuleb osta pikalt ette. Samuti ei ole kunagi teada, kas ja millal selline soodushind tuleb. Tipphooajal (ca novembrist/detsembrist märtsini) on Taisse sellise hinnaga piletit saada ikka üsna raske, kuigi mitte päris võimatu. Ja muidugi ei alga sellised lennud Tallinanst, vaid kuskilt mujalt linnast ja Tallinna ots tuleb eraldi osta.

Eelmisel aastal oli ulmeodav pakkumine Aerosvitil, hinnaks ca 4000 EEK, algusega Riias. Piletid olid müügil millalgi juunis, lennata sai sügisest veebruarini. Ma usu eriti, et nii odavat pakkumist enam tuleb (kui just Aerosvit ise ei tee).

Kokkuvõttes - sooduspakkumisi Taisse ikka on, oleneb millal minna, millal piletid osta ja kui mugavalt lennata.

Suurepärane ülevaade, aitäh! :)

Hääleta - saab kõige odavamalt :P

Ise ostsin just 650.- eest Aeroflotist piletid (veebruari lõpp minek. Aprilli keskel tagasi).

Ma hoian ise ka praegu Bangkoki lennupakkumistel silma peal ning olen vaadanud ka neid Aerofloti pakkumisi. Leidsin isegi soodsama pileti - 570 eur. Aga tagasilennu ümberistumise aeg 17 tundi teeb ikka murelikuks küll. Olen Aasiasse tavaliselt Turkish Airlinesiga lennanud ja isegi seal Istanbulis 6 tunnine ootamine on tappev.

Tänud!

Eks tuleb lihtsalt tuhnida internetis, et millegi hea peale sattuda, kahjuks on selles osas veel vähe kogemusi. See aasta viibisin 2,5 kuud Costa Rical ja tunnen, et hirmsalt oleks vaja Eestist välja saada, nakatunud reisipisikusse ja seetõttu uuringi teadjatelt :)

See eeldab vähemalt kahte ümber istumist, mis teeb lennu suht ebamugavaks.

Tere Praegu on, nagu ma aru saan, vist Tai puhkuste kõrghooaeg ja hinnad suht kõrged. Kas keegi oskaks öelda, mida teevad lennupileti hinnad Bangkoki suvel Euroopast(juuli, eriti august)? Kas jäävad samasse suurusjärku? Või tõusevad? Või langevad? Kas kellelgi on kogemust? Olen tänulik info eest Ilusat aasta lõppu!

Sooduslennupakkumiste hinnatase on samaväärne praeguste pakkumistega.

Teine võimalus on pikalt ette broneerida:)

Tonu:

Minu viimase kahe aasta kogemused (aega umbestäpselt kuu selgetel kuupäevadel sinnalennuga juuli alguses ja tagasi juuli lõpus / augusti alguses) on näidanud, et kui tahad suhteliselt kindla peale mängida, siis on mõistlik piletid detsembris-jaanuaris ära osta ja arvestada 600-700 euro vahele jääva summaga. Aga ma olen mugav loom ka, tahaks ühte vahemaandumist ja pileteid samal lehel n-ö. Turkish Airlines on väga mõnusalt sobinud (Helsingist läbi Istanbuli, seejuures Istanbulis ühel otsal 6 h, mille jooksul jõuab linnas väikse õunatee teha, teine ots mugavalt 3 h ühendusega).

Mingeid soodukaid tuleb ka aprillis-mais, aga üldiselt on juuli ja august neist väljas, mõnikord alles augusti tagumine serv sees.

Muidugi võib vedada ka mingi erilise soodukaga, aga seda suure tõenäosusega Aerofloti vms suunas.

Ühesõnaga kui puhkus paigas, siis ma soovitaks just praegu lennuhindadel silma peal hoida ja kui midagi head näkkab, siis ära võtta. :) Aga see on kroonilise ettepablaja soovitus, väikesed reservatsioonid kohased. ;)

Nõustun abednego´ga. Kui kuupäevad paigas /või enam-vähem paigas/, siis üldiselt kehtib reegel, et mida varem - seda parem. Ca pool aastat ette ostes saab enamasti parima pakkumise. Teine võimalus on oodata übersoodukat lühikese etteteatamisega, aga siis ei pruugi seda tulla või ei pruugi tööasjade planeerimine niiviisi sujuda, et reisile saaks. Seega ise eelistan alati pikalt ette osta ja siiani olen ka parimat võimalikku hinda saanud. Suvel ei ole küll Tais käinud.

Aga huvitav, kust saaks odavaima pakkumise Phuketile(või oleks ikka odavam sõita Bangkoki ja sealt bussiga Phuketile), kui minna kuu pärast veebruari algul ning tagasi kahe kuu pärast. Kust võiks vaadata pileteid? Kus oleks odavaim? :)

Arvan, et lihtsaim ja odavaim on Bangkoki odav pilet otsida, sest BKK-Phuket lennupilet on 1000-1500 bahti praegu Airasia lehel (või siis bussiga kui eelarve ei luba).

Ma ise lähen veebruari lõpus ja Aeroflotist sain 650.-ga Tallinn-Moskva-Bangkok pileti. Kõige mugavam oli mu arust www.momondo.com lehelt kuupäevi valida.

Tänud info eest, uurin kohe :). Ise plaaniks minna pigem veebruari alguse poole.

Phuketile saab otse euroopast üldjuhul aint charter reisiga, mis on mugav kui soovid paar nädalat seal olla. Muidu vaata Kuala Lumpuri või Bangkoki poole, kust on odav lennuühendus Phuketile Airasiaga.

Selline küsimus, et mis vahendaja läbi tee teavast uurite?

Ise olen vaadanud... skyscanner sky24 siit teemast lisandus http://www.momondo.com/

Keegi seda oskab seletada, kuidas finnair lehel on hinna tükkmaad kallimad, kui läbi vahendaja samadel kuupäevadel sõita samuti finairiga?

Ise ostsin paar päeva tagasi lennupiletid finnairi, soome lehelt. Tee sinna kasutaja ja seal praegu soodushinnad Bangkokki (al.599.-). Reis küll algusega Helsingist aga minu arvates ikkagi hea hind. http://www.finnair.fi/finnaircom/wps/portal/travel/en_FI