Kuidas saada Paphosele?

Tere! Palun abi käige mõistlikuma lennureisi kokkupanemisel. Vaja oleks lennupileteid aprilliks kuskil alates 15-20 nädalaks ajaks. Minek oleks lastega, seetõttu olengi hädas otsimisega, kuna pole suutnud leida hästi istuvaid lende. Äkki keegi viitsib nõu anda, kust on parem otsida.

Ei ole odavaid ja mugavaid, Tallinnast 555€ ja tagasitulek üle 15 tunni. Arvestades 4 inimest 2200€. Rahaliselt soodsam ja ajaliselt umbes samasse auku on Riiast-Larnaca. Näiteks 15-22. aprill pilet 236€. Väljalend 23.55, kohal 03.55, sealt edasi kell 4.15 lennujaamabussiga Paphosele 3 tundi ja 13€. Tagasilend kell 18.50 ja Riias kell 22.50. Kuidas Riiga, sõltub alguspunktist. Tallinnast, Pärnust, Tartust saab bussiga. Rahaline kokkuhoid nelja inimese pealt üle 1000€. Tegelikult kui võimalik siis jäädagi Larnacasse, jääb 2 kolmetunnist bussisõitu ära. Helsingist muidugi võimalik odavamalt kui Tallinnast, näiteks 389€ kell 16.25-20.25 ja tagasi 21.15-01.20. Hommikuse esimese laevaga Tallinnasse.

Paphosele, nii nagu Tallinnale, Riiale või Tartule ei saa, küll aga saab Tallinnasse, Riiga, Tartusse, Pafosesse (Paphosesse) kas autoga, lennukiga, laevaga jne.

Kui on tahtmine minna Pafosesse (Paphosesse) (kreeka:Πάφος) , siis soovitaks näiteks airBaltic´u otselendu Riiast Larnakasse (kreeka: Λάρνακα) ja sealt bussiga Pafosesse.

Aga näiteks Märjamaale, Türile, Otepääle ... Kas Pafos on meie keeles nii juurdunud, et sisseütlevat käänet teame pidada ainuvõimalikuks, kuigi ka ise kasutan seda vormi. Vb nimi alles sobitab ennast eesti keelde.

Siklejad Travellers Estonia oli või on seal. Nemad teavad kindlasti.

Ryanair lendab Kaunasest ja Stockholm Skvastast kord nädalas Paphosele. Hetkel hinnad eriti soodsad ei ole kahjuks.

Tallinn-Larnaka-Tallinn lendude valik suurem ja soodsam, läbi Riia, Milaano, Varssavi jne. Edasi-tagasi odavaim pakkumine aprillis 237,98 eurot http://www.bookinghouse.ee/TLL/LCA/2017-04-15/2017-04-22/adt-1/chd-0/inf-0/ Larnakast Paphosele võib kasvõi kohaliku suht odava liinibussiga sõita.

Mitmed head variandid juba esile toodud. Üks võimalus veel läbi Londoni minna. Hetkel näiteks: London-Paphos-London edasi-tagasi otselend 176€/inimene 15-23 aprill easyJetiga. Tallinn-London-Tallinn odavaim pilet samaks perioodiks 92€/inimene. Iseküsimus kuidas see lastele sobib. Veel üks vähematraktiivsem alternatiiv: Tallinn-Istanbul-Ercan. Hetke hind 254€ (196 + 58). Kui iga sent arvel, siis Riia-Kiiev-Larnaca edasi-tagasi 169€/inimene. Miinuseks 20 tunnine ooteaeg Kiievis nii minnes kui tulles.

Jälgisin ka Traveller From Estonia teekonada. nEmad käiisid 123 riiki kokku 185 eurot. Seal oli algus Küpros ja sees ka Paphos Tekib küsimus, kus selliseid hindasi saate. Kindlasti ei tasu alustada reisi eestist ja ärge kasutage eesti lennufirmat

Mind ootab just mais ees reis Küprosele. Mina ostsin Tez touri kaudu pakettreisi, sest lapsega minek ja just hea, mugav otselend Tallinnast ja muretum :)

Kui oleksin ise kokku pannud lennud+hotell+takso, siis oleks kindlasti suurem hind tulnud , kui praegu pakettreis (lennud, hotell, transfeer).

"Kui oleksin ise kokku pannud lennud+hotell+takso, siis oleks kindlasti suurem hind tulnud , kui praegu pakettreis (lennud, hotell, transfeer). " See on mingi peen huumor või?

Pole vast peent huumorit eriti midagi. Toksisin Tez-i lehel 2 täiskasvanut + laps kuni 12 aastat 4* hommikusöögiga 5-12 mai 1258€. Kui võtta 2* hommikusöögiga siis 1085€. Tallinnast ja otselennuga pole mingit võimalust odavamalt saada. Riiast või Helsingist lennates, ise majutust otsides võib ju paarsada eurot kokku hoida.

nojah, kuna hooajaväline aeg, siis suht ok hind, ise sai siin käidud sügisel koolivaheajal ja läks 250 euri nägu 2+3last koos korteri ja autorendi ning muude kuludega, tõsi jah, ei lennanud Tallinast, aga Saaremaalt tulles väga suurt vahet pole, kust lennata. Trikutriku, huumor käis ju selle kohta, et ise minnes on kallim, Egiptuse ja Türgi puhul ilmsel tõesti pole mõtet ise jebida, kuigi ka Sharmi on võimalik minna nii, et lendad mingi 100ga Riiast Iisraeli, vaatad seal ringi ja siis lebotad mingi aja Sharmis, Vaatasin kiirelt, Riiast saab eri aegadel 170 ja Vilnusest 130, isegi Tallinnast saab Küprosele 253ga, seega saab küll suht odavalt, iseasi, kas on mõtet, aeg ja mugavus maksab ka, aga jutt oli ikka sellest, kas ise reisides tuleb kallim. Suure pere puhul tuleb pea alati ise reis kokku panna odavam, sest hotellides tavaliselt 2+3 ühte ei mahu ja tuleb 2 tuba võtta. Isegi selle 3 inimese puhul: lend 253+korter miski 300+auto nädalaks tuleb odavam.

Uurisin ka Küprost, ise minnes leidsin ainult odavlennud 1 või 2 (pika) ümberistumisega, st lennukis ega vahemaandumisel ei saa süüa, võib võileivamäe kaasa teha, aga joogi peab ikka ostma, kogu lend läheb pikaks ja lapsega ebamugavaks. Kui eesmärk on AI või vähemalt hommikusöögiga hotell, siis ei pruugi see ka oluliselt odavam olla. Käisin küll ise kokkupandud reisiga septembris Türgis Alanyas Kleopatra rannas 4* AI, 9 päeva, Turkishi liinilennuga Tallinn-Istanbul -Gazipaza, tuli 400 eur/in, põhiliselt sellepärast, et kardan Smartlynxi hilinemisi 12 või 24 tundi, nagu tihtilugu juhtub. Ühel otsal oli Istanbulis ka 4 tundi tüütut ootamist. Paketiga oleks sama hotell 7 päeva olnud 600-700 eurot/in.

maree, kui ei taha odavlennufirmasi kasutada, siis turkish lendab 253 eurot, saadavus on koguaeg olemas. Lihtsalt 5 peale tuli perel ikka rahaliselt suur vahe, kas ainult lend või sama raha eest lend+majutus+autorent. Ilmselt kui 1-2 lendaks ei viitsiks jah nikerdada, samas 2+3 hotelli saada on suht võimatu, seega niikuinii tuleb korterit otsida ja ainult lennupiletid charteritele tavaliselt soodsalt ei müüda, kuigi on ka erandeid.

norsu, jah, turkish on muidugi mugav ja võtan ise ka vahel korteri, kui mitmekesi sõit, igatahes toredaid reise sinu perele!

Norsu, saa ei taha küll tunnistada aga Tez toursi pakkumisele on ikka raske vastu saada. 3 inimest 1085€ koos hommikusöögiga, otselennud, hinnas lennuväljalt hotelli ja tagasi transport. Turkish viib 253€ nägu, ümberistumisega Istambulis, saare põhjaossa Ercani. Sealt on alustuseks vaja jõuda Lefkosiasse ja edasi bussiga Paphosesse. Siis veel bussijaamast korterisse, mis ei pruugi olla bussijaama lähedal ja tagasi täpselt sama keeruliselt. Rentida Türgi poolt okupeeritud alalt auto tingimustega, et võid piiri ületada, kindlustus kehtib ka lõunas ja kui autoga midagi juhtub asendusauto saad on peaaegu võimatu. Järele jääb ikkagi lennuväljalt linna taksoga, jalgsi läbi piiritsooni, siis rentida auto ja nädala pärast tagastada. Lapsega puhkama sõites pole autot nädalaks ajaks vaja, osa aega maksad tühjalt. Paariks päevaks, et saarega tutvuda, võid auto võtta ka turismibürooga tulles. Muidugi veel lisaks vasakpoolne liiklus mis mõnelegi peavalu tekitab. Tõesti, paljudel juhtudel on ise reisi kokku pannes odavam, seekord kindlasti mitte.

mis siin tunnistada, natuke valel ajal panid siia oma postituse: http://trip.ee/odavad-lennupiletid/lennupiletid-suvel-tallinnast-kueprosele-alates Kas ei tule tunduvalt odavam ja seda hooajal, mitte väljaspool hooaega. 477 lend ja TEZ hinna eest saab korraliku ööbimise ja lisaks ka auto rentida nädalaks.

Postitus oli ju leida odavam variant kevadel, mitte hooajal. Ise kasutan Aegeanairi loomulikult hooajal, väga mugav ja suhteliselt soodne. Kahjuks ei lenda kreeklased väljaspool suvehooaega. Sellepärast Küprosele lähen oktoobris Riiast.