Kuidas saada Pariis-Vatry(Vatry-Disney) lennujaamast Pariisi Gare de Lion-i?

Kes oskab, palun aidake marsruut koostada? 11.05.2011 päeval on saabumine sinna lennujaama.

Sealt on otsemat teed pidi Pariisi 160 km, kui lähed autoga. Tõenäoline ühendus on bussiga Reimsi kaudu, ca 200 km. Uuri ka rongiühendusi.

Ryanairi kodukas räägib nii: Paris-Vatry Airport is located 20 km outside Châlons-en-Champagne. A bus connection called 'Vatry Bus - Vatry Shuttle' is available from the airport to Reims, Châlons-en-Champagne and Disneyland Paris. At Disneyland Paris you will be able to reach a number of hotels directly or connect via Chessy Rail Station. From the Chessy Rail Station you can reach Paris down town via the RER rail network. Bus tickets for all destination can be purchased online www.paris-vatry.com or in the passenger terminal. Rental cars are available via Hertz.

Ehk siiski saad ka otse Disneylandi, kust edasi rongiga Pariisi.

Tõenäoliselt soovid ikka jõuda Gare de Lyoni? Lennujaama kodulehelt saab bronnida shuttle-bus`i. Lennujaamast Eiffeli torni juurde 11.05 üks ots 27 eurot. Sealt juba ühistranspordiga edasi.

http://www.paris-vatry.fr/index_uk.aspx

Tänud teile! Aga nüüd ma pean oma kehva inglise keele oskusega vaatama, et kuidas oleks soodsam variant sihtkohta jõuda. Nagu ma aru sain siis rong läheb Disneylandist, ja sinna ennem vaja bussiga jõuda.

Miks minna läbi Disneylandi kui lennujaamast saab otse Pariisi kesklinna?

Vaatasin et Disneylandi ja Troyesse on 15€ aga keskusesse 27€, oletasin, et bussiga ja siis rongiga tuleb soodsam. Aga hinnavahe ei ole vast nii suur, kuigi ma ei tea rongipileti hindasid veel. Seiklemise asemel läheks pigem otse ikkagi.

Vaevalt mingit hinnavõitu saad. Ühistransport ei ole Prantsusmaal kindlasti kõige odavam teenus.

Kui siis mõned eurod hoiad kokku aja ja seikluste arvelt. Tundub, et see otse Pariisi buss on parim.