Kus saab Roomas ööbida väga odavalt 27.okt-6.nov. 2008?

oodatud kõik pakkumised.

Pingi peal pargis

0
0

Väga soodsalt, ka tasuta saab ööbida nt couchsurfing.com kasutades.

Ise olen leidnud ööbimiskohti nii Śveitsis. Tutvud erinevate inimestega, enamsti väga avatud ja toredad, kindlasti leidub ka "imelikke", aga mul vaid positiivsed kogemused.

0
0

Just Rooma oli see linn, kus ei toiminud ei couchsurfing ega ka hospitality club. Mujal Itaalias leidsime selle kaudu väga kergelt, aga mitte Roomas. Roomas saime Victoria kaudu, kes on siin tripis seda välja pakkunud, B&B, kus kahene tuba maksis 70 EUR-i.

0
0

No couchsurfingu puhul loeb pigem see, et kui kaua sa soovid kellegi juures peatuda. Mida vähem päevi seda suurem tõenäosus on CS öömaja leida. Ega sa ju ise ka vist eriti ei sooviks, et keegi võõras välismaalane su juurde 10ks päevaks elama tuleb. Samas eks kindlasti on erandeid. Ise olen Helsinkis 2 nädalat ühe diivanisurfaja juures peatunud ja Belgradis nädal aega.

Aga võid ka ju näiteks mitme inimese juures olla...iga juures 2-3 päeva. Nii saadki rohkem tutvusi ja võib palju huvitavam olla. Iseasi tüütus on muidugi kolimine iga paari päeva tagant.

0
0

no pmst oleks vaja algul mingi paar päeva seal peatuda(roomas). siis mina ja mu sõbranna saame edasi trippida sitsiiliasse sõpradele külla..

0
0

Võtke siis mingi hostel 2-3 päevaks...see ei tohiks ju kallis olla. www.hostelworld.com

0
0

me olime hostelwordi kaugu rongijaama taga olevas hostelis /pensionaadis nimega Jamaica.. Ma ei mäleta kui palju ta maksis, aga oli vist kõige odavam, aga oli ikkagi kallis :D

Diivanisurfi soovitan ka proovida- meie küll Roomas olles ei surfinud, sest olime päris algajad tol korral ning tol nädalavahetusel oli ka Notte Bianca ja me olime edutud. Suvel oli mul külas aga Eesti neiu, kes küsis kaks päeva ennem Rooma minekut majutust erinevatelt inimestelt, kirjutas ka SOS gruppi ning leidis endale koha :) Tuletan meelde, et couchsurfing ei ole ainult tasuta ööbimine ning kui sa jätad endast vale mulje küsides ööbimist, siis karta on, et vastused tulevad eitavad. Elan ise suurlinna lähedal (Venezia)ning saan palju selliseid lihtsalt ööbimist otsivatelt inimestelt kirju- ja ma lihtalt ei vasta nendele, sest nad on sama kirja teistele 100le inimesele copy paste-des saatnud. See ei ole diivanisurf! Kuidas korralikku requesti kirjutada loe couchsurfi leheküljelt: how to write a couch request.

Edu ja ilusat reisi!

0
0

Roomas elav eestlane Ulve Käpruk üürib ka ühte oma tuba välja. Kesklinnas, väga korralik ja väga soodne! :)

0
0

Aadress eelnevale kommentaarile lisada on ka - [email protected] Kahene tuba 60€ kesklinnas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased