Kust saab odavaima Vene viisa?

Kas on kellelgi kogemusi viimasel ajal Vene viisaga - kes neid reisifirmadest kõige odavamalt teeb ?

1
23

Oleneb kauaks tahad minna. Mul on head kogemused Oikumena viisabürooga. Saab köik vajalikud paberid ja ka suht kiiresti. Neil on kontorid nii Tallinnas kui Tartus

0
0

Ise käisime Silja Line kruiisiga Peterburis .Kõige odavamalt pakkus viisat Scandinavian Tours.Koos kindlustusega 400.- Aga see oli siis ühekordne viisa!Ja aega võttis min. kaks nädalat.Kiir viisa oleks maksnud 700.-

0
0

Lähen 5-7 päevaks... Mul on sinine pass.

0
0

Narvas Serene reisibüroos saab ühekordse viisa koos kindlustusega 390-ga...

0
0

on keegi ka ametlikult taodelnud Vene viisat..tundub olema paras kadalipp. Ma pole nende kodukat ka leidnud-äkki ei oska otsida. Ja veel,kui mul lähisugulane on maetud Venemaale-on mingeid soodustusi viisataotlemisele? Ning viimane küsimus-kas vene viisa on praegu kindlasuunaline-s.t. Kaliningradi viisa ei sobi näiteks Peterburi minekuks-mingil ajal oli selline kord seal. Tänud ette.

0
0

mas mottes ametlikult? kui motled otse Venemaa saatkonnast siis olevat oluliselt rohkem voimlemist lihtsalt. hinna vahe ei tasu seda ara. sihtkohaga on see vseotud vaid nii palju, et pead enda viisa registreerima kolme paeva jooksul Venemaale joudmisest OVIR'is (Otdel Viz i Registratsii) ja edaspidi uuesti igas kohas, kus plaanid viibida ule kolme paeva. hotellid aitavad registreerimise osas.

0
0

-kas ikka on see kord ära muudetud, et antakse viisa ainult konkreetse koha külastamiseks? Ja kas lähisugulaste haudadel käimiseks ei saa tasuta viisasid?

0
0

Igatahes abikaasa haua külastamiseks saab (või vähemalt 2 aastat tagasi sai) mitmekordse tasuta viisa, aga peab võtma iga paari aastat tagant kohalikust omavalitsusest tõendi selle kohta, et kallis kadunuke ikka endiselt just seal maamullas puhkab:)

0
0

uksiku planeedi teejuhi trukimust... peaks olema padev, muidugi tasub ule kontrollimist.

0
0

Sain Tallinnas Viru Matkade nimelisest kohast nädalase turismiviisa 380 krooniga, kindlustus oli vist 30.- lisaks. Teenindus oli korralik, väike firma oli. Oleks vistitsi saand veel alla tingidagi.

0
0

Oskab keegi öelda palju Vene transiitviisa maksab ja kas seda saab ka teha mitmekordseks ehk rohkem kui üheks edasi-tagasi reisiks läbi Venemaa?

0
0

kust saaks aastase vene viisa soodsaimalt(korduva ületamisega, autoga). Ja mis hinnaga? Olen kuulnud ka varianti, et keegi tegi kusagil Soomes endale aastase viisa, pidi odavaim tulema, kas keegi sellest ka midagi teab??? Ette tänades!

0
0

Proovi Orion Reisidest. http://orionreisid.ee/viisad.php?tgt=44&lang=1

Venemaa aastane viisa

Hinnad al. 17.10.2007a

Sinised ja hallid passid

viibimine 90 päeva iga 180 päeva

Pass,mis on kehtiv pool aastat peale viisa lõppemist ja milles on 2 vaba lehekülge viisa kleepimiseks.Vormistamine eelmise viisakoopia alusel-turismi,äri,erakutsega.2 värvilist pilti (3,5x4,5 sm).

 1. Vormistamise aeg 5 nädalat

  Dokumendid: pass ja 2 pilti

           Hind 3000.-eek + kindlustus 375.-eek
  
           lapsed kuni 16 a. - 3000.-eek +281.- kindl. (taotlemine koos vanemaga,lapse sünnitunnistuse koopiaga)
  
0
0

Odavamiad variante on ka.

0
0

To: Odavamaid variante on ka.

Postita neid siia siis!

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased