Kutsikaga Stockholmist Tallinna laevaga

Tulen Stockholmist Tallinna kutsikaga Tallink laevaga. Jagage nõuandeid, kuidas toimub laevas kutsika pissitamine, mida kindlasti peaks kajutisse kaasa võtma kutsika jaoks (söök-jook-mänguasjad nagunii eks )

0
0

Laevas koos koera/kutsikaga reisimiseks on kaks varianti. Bookid kas lemmikloomakajuti või bookid kenneli. Tavakajutisse lemmiklooma võtta ei tohi. Mina tõin kutsika lemmikloomakajutis, pissitasin teda kaasa võetud beebilinade peale. Terve kajuti põranda katsin linadega, laevast lahkudes võtsin kõik täis pissitud-kakatud linad kaasa. Ei jätnud koristajale "rõõmuks".Lisaks söögile, joogile ja mänguasjadele võta kaasa kuhjaga kannatust ja ole valmis selleks, et kutsikas võib jaurata terve öö ja ei lase sul magada.Kindlasti kontrolli, et kõik vajalikud dokumendid oleksid olemas. https://vet.agri.ee/et/kodanikule/lemmikloomad/lemmikloomaga-reisimine/lemmikloomaga-reisiminehttps://www.tallink.ee/lemmikloomad

4
0

Tänud linkide eest! Need on juba läbi töötatud :) Peavalu tekitas just see pissimise osa :) Aga nüüd veidi selgem, lähen ostan paki imavaid linu :) 

0
0

Tegelikult on kuskil ka mingi ala, kus koeri tohib pissitada, aga hetkel ei leia selle kohta linki. Kuna endal plaanis ka niikuinii helistada mingi hetk sinna, siis ehk saan kunagi täpsustusi jagada. Mul on 4-aastane koer, kes enam ei taha isegi häda korral kutsikalinu kasutada...samas kestab ta ka vajadusel terve reisi (17-10.00) ilma pissimata. Kui enne ja kohe pärast maabumist hädale saab.Kuidas toimub koerakajuti puhul peale-mahaminek? Kas pean teda puuris tassima või võib rihma otsas ise jalutada?

0
0

On ühes pardas olemas ka kast liivaga, spetsiaalselt koertele pissimiseks-kakamiseks mõeldud.Väikeste nunnukoertega on tuldud ka poodi.Kes süles,kes rihma otsas.Seda meie küll pole keelanud.(töötan seal!)Küll aga pole ei sobilik,kui perenaine proovib riideid ja suur koer jookseb poes ringi.Sõbralik küll,aga tuleks siiski arvestada ka teiste reisijate ja lastega,kes võib olla kardavad.

1
0

No õnneks mul on mops ja poodi teda ei plaani viia :)  Mind huvitaks lihtsalt kas ma kajutini võin temaga autost rihma otsas minna (või noh süles?) või pean tema suuuuuure reisipuuri kaasa vedama. Aga eks ametliku info jagab ilmselt laevafirma kui sinna helistan. Aga tore, et mõistlikkesse omanikesse ja koertesse on sõbralik suhtumine :)

0
0

no mopsiga ju lihtsam süles, kui see tilbendab kellelgi jalus, ise käinud kahe suure täiskasvanuga, need peavad ilusti öise sõidu ära

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased