Kuuba reisikiri 22.11-19.12.2008

Oleme nüüd oma Kuuba-reisilt tagasi ja tänan veelkord siinseid foorumlasi heade nõuannete eest. Meie reisist saab lugeda http://mission-cuba.blogspot.com/ Üritan seda jõudumööda täiendada praktiliste näpunäidetega, sest Kuubal muutub kõik lausa päevadega ja see, mis kehtis pool aastat tagasi, pole täna enam nii. Aga Kuubale soovitan kindlasti minna, kui vähegi huvi ja võimalust on!

Väga mõnus jutt.

Endal tuleb seda lugedes tahtmine tagasi minna. Vaikselt hakkab aasta täituma minu reisist Kuubale.

Unustamatu koht.

0
0

Lugesin ka selle reisikirja läbi ja kuna ise olin ka samal ajal Kuubal, aga nähtavasti erinevates kohtades ja niipalju vist peaks lisama, et nende bussi piletite ost bussijaamadest oli tõesti keeruline nendele, kes hispaania keelt ei valda ja minu lahendus oli osta neid ikkagi reisibüroodest (ntx see cubatur ja üks oli veel), kus sai ikka kõik ära räägitud ka inglis keeles ja samas Havannast sai Varadeerosse hotelli transferiga. See tundus palju mugavam olema, sest et Havanna bussijaam asus ikkagi päris kaugel mereäärsest linna keskpunktist. Ja Havanna suuremates hotelides need bürood või siis infopunktid täitsa olemas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased