trip-krainetrip-ukraine-dark
Kuubal 18.11.2008-04.12.2008

Tere!

Kas on veel kedagi, kes nendel kuupäevadel Kuubale põrutavad? Kõik kuuba teemad on päris vanad juba. Äkki värskeltkäinud jagavad viimaseid muljeid ja näiteks pakuvad välja asju, mida KINDLASTI vaja läheb.

Meie lähme 22.11-17.12. Sellest, et Kuuba-teemad siin n.ö. vanad on, ära ennast heidutada lase - kasulikku infot saad igal juhul. Samuti soovitan lugeda LP Thorntree Kuuba-foorumit (http://www.lonelyplanet.com/thorntree/forum.jspa?forumID=14), seal on kõige värskemad uudised ja palju asjalikke soovitusi.

Kas just Teil endil neid KINDLASTI vaja läheb, aga kohalikel küll - kui te just ainult Varaderos jms. turistikohades ei plaani olla. Kaasa võiks võtta näiteks elementaarseid hügieenitarbeid- seepe, shampoone, naiste hügieenitarbeid jms, lastele kommi, samuti arstirohte - neist on Kuubal cubanodel endil puudus. Endale mõeldes tasuks kaasa võtta putukatõrje ja päiksekaitse - mõlemat saab kohapealt samuti, aga kirvehinnaga.

Samal ajal neljakesi Pärnust läbi Londoni Varaderosse. Ja kaasa ei midagi rohkem kui palju head tuju ning optimismi ja natuke tugrikuid ka...

Kas teil ka lennupietitega koos ööbimine Londonis Hotell Europas ja siis lisaks üks öö Varaderos loteriid?

Kas te lähete ainult Varaderosse?

Praegu küll ainult üks öö Londonis ja Varadero Iberostar -is ööbimine, kuid mis kohapeal juhtuma hakkab, seda küll ei oska prognoosida... Ainult beachi puhkust küll pole planeerinud, kuid väga pikki plaane ka teha ei armasta... Eks kohapeal näeb mis juhtuma hakkab.. Kuuba ju suur ja lai...

Need, kes eurod kaasa v6tavad, saavad jubedalt vastu pykse, kuna Kanada dollar ja Shveitsi frank imekombel Kuubal eurost rohkem maksavad!