Kuuepäevane majutus kahele koos toitlustusega Sloveenia Hiša Vina Cuk veinimõisas - 200€

Pakkuda kuuepäevane majutus kahele koos toitlustusega Sloveenias maalilises Hiśa Vina Cuk veinimõisas vabalt valitud perioodil 19.03-15.09. Mõis asub 140km kaugusel Horvaatia pealinnast Zagrebist Sloveenia Lendava linnakese vahetusläheduses oleval mäel kust avaneb võimas vaade üle viinamarjaistanduste Sloveenia, Horvaatia, Austria ja Ungari aladele.

Hiśa Vina Cuk veinimõisa koduleht
www.hisa-vina-cuk.si/index.php?id=66
Mõisa tutvustav saatelõik(esimesed 3 minutit videost)

200€ pakett sisaldab ööbimist kuueks ööks kahele Hiša Vina Cuk veinimõisas koos hommikusöökidega ja kuute suupistevaagnat veinimõisa andidega.

Saadaval 4 sellist paketti, võimalik puhata ka pikemalt või minna suurema seltskonnaga, mõisas on ööbimisruumi kuni 20 inimesele. Valikus kaheksa erinevat kaheinimese tuba ja eraldi maja kuuele.
Tubadega saab tutvuda siin(vajutades servades olevatele liblikatele): www.hvc.si/360/hisa-vina-cuk.html

Lähim lennujaam asub Horvaatia pealinnas Zagrebis 140km kaugusel veinimõisast. Mõis pakub ka transfeerteenust Zagrebi lennujaamast veinimõisa ja tagasi hinnaga 110€(4 inimest). Transpordi suhtes oleks ka lahendus sõita kohale autoga, Tallinnast-Lendavasse ca. 20 tundi sõitu.

Saan aru, et selliste pakkumiste puhul jääb asi tihti usaldamatuse taha. Seepärast annan piletid soovijale ette ära ja soovitud külastusaja kinnitad meiliteel veinimõisaga juba ise. Tasumine siis kui ööbimised kinnitatud ja pakkumine on võitnud su usalduse!

Huvi korral võta minuga julgesti ühendust,
kõik küsimused on teretulnud!
taavi.peterson@gmail.com
58183363

Võimalik osta ka ühe vautseri kaupa. Ühe hinnaks 70 eur ja see sisaldab ööbimist kahele kaheks ööks koos hommikusöökidega. Kaubapeale kaasa siis kaks suupiste valikute vautserit.