Ladakh vs. Tiibet vs. Nepaal

Küsiks nõu inimestelt kes on käinud nii Põhja-Indias Ladakhis, Nepaalis kui ka Tiibetis. Kuhu kõige rohkem tagasi kutsub, mis kõige sügavama mulje jättis. Kas nende põhiolemus kattub või erinevad nad teineteisest oluliselt. Lisaks kultuuri ja elu-oluga tutvumisele on eesmärk natuke matkata, mediteerimist õppida. Planeeritud reisiaega on max.1 kuu. Ette tänades!

mujal pole kahjuks käinud (kesk-india ei läe ju arvesse), aga Nepaal oli tõesti külastamist väärt koht. eriti meeldisid sealsed inimesed ja nende (sarnaselt eestlastele) mõistetav väikerahvalik suhtumine. ringi saab seal mägisel maal muidugi aeglaselt liikuda (kui lennukit ei kasuta), aga see ei sega sellegipoolest palju ringi vaadata. . mägesid on seal siis nii lihtsale trekkijale, veidi rohkem mägimatkajale kuni siis kõrgalpinistini välja. . indiast erineval (vähemalt sellest indiast, mida meie nägime) on Nepaalis loodus ikka uhke ja roheline! . meie reisikiri: http://nepaalireisikiri2007.blogspot.com/

Tänud! Olen Su reisikirja juba sirvinud :)

ja kas lähed üksi, on Sul reisiseltskond koos või alles kõik planeerimistasandil? Olen siin ise mõlgutanud mõtteid Nepaali osas, aga hetkel ei ole veel kaaslasi leidnud, kes seljakott seljas, tahaksid rännata.