Lähen 14 -28 august 2017

Lähen kahe lapsega 3 ja 11 aastased, reisile kui on kedagi kes tahaks jutukaaslaseks tulla siis olen nõus kellegi veel kaasa võtma. Sõidan väikese autoga seega asju palju ei tohiks olla samas telk ja magaiskott ja veidi riideid ikka peaks olema. Kindlasti eeldan, et see ei oleks päris tasuta reis enda ööbimised ja osa bensiinist ning teemaksudest peaks ikka kompenseerima. Liigun Eesti-Läti-Leedu-Poola-Tsehhi-Austria-Itaalia-Slovenia Piran linna ja siis sealt tagasi. Kohapeal plaanin olla 4 ööd. Head ideed on ikka toredad ja võib tulla minuga ka enda autoga kaasa plaanis on Poolas telkida ja üks ööbimiskoht võtta poola lõpus sealt edasi on plaanis Austrias ööbida ja siis kohale sõita üks öö on veel lahtine ilmselt plaanin selle olla Poola mõistliku hinnaga telkimisalal 7€ öö võimalik, et oli ka vähem aga ei mäleta täpselt. Kaasas peaks olema Poola raha selle tarbeks.

Võiks ju kah kaasa tulla väiksema lapse saaks ka kaasa võtta aga tal vanust sama palju kui sinu lastel kokku ja naine tahab ka reisida ja ta veel vanem aga samas jutukam kui mina ja senistel autoreisidel olen ma ainukesena roolis olnud ja naine on siis juttu ajanud ja lapsed tagakakelnud. Mõni kord. Tasuta pole me, kunagi reisinud aga pooled ööbimised võiks siiski ära jagada summa mõttes sest oleme hea seltskond ja jututeemadest puudust, eitule. Muidugi meie unistus oleks hoopis Triestes käia seega me plaanid väga ei kattu ja tegelikult septembris läheme hoopis lennureisile seega vist ikka ei tulevälja. midagi, aga headreisi ja tervita oma ema keeleõpetajat¡

2
0

Tere

Ema mul tõesti keeleõpetaja:) Trieste-sse soovitan väga minna seal käisin eelmisel aastal, oli väga mõnus. Vaatasingi, et seal on sama rand ja jällegi uus koht. Olen ka Jesolos käinud seal ka väga mõnus aga need hinnad seal ööbimisega jäid hetkel liiga kalliks. Tuleks varem proneerida. Mina olen samuti terve tee roolis olnud aga omapere lapsed on ikka lõpuks hästi läbi saanud alguses kindlasti ka üksteist kiusanud kuid pärast ikka maha rahunenud.

Ilusat lennureisi Kui pole saladus siis kuhu plaanis minna?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased