Lähme maailma avastama!

Hei. Olen 20-aastane tüdruk, kellel igapäevaelust kõrini ning tunne on selline, et nüüd on vaja minna. Tahan õppida, näha, kuulda, tahan kogeda kõike huvitavat, mis võimalik. Hotellidest huvitatud pole, telgis või ka lihtsalt tähtede all magamiskotis magamine on tore. Ka CS vastu pole midagi. Alguses eelistan ilmselt veidi raha kasutada, aga pärast, kui juba nomad'i eluga rohkem harjunud, tahaksin sellest mitte nii väga enam sõltuda. Millal? Millal iganes. Märts 2015 on suhteliselt viimane aeg, millal olen mõelnud teele asuda. Homne päris ka ei sobi, olen hetkel tööl ning etteteatamisaeg on umbes kuu. Ei pea jääma koos reisima, kui mingi aeg tuleb tahtmine, võime ka eri teid minna. Kui sa tunned, et sa tahad minna vaatama ja kogema, mis maailmal sulle pakkuda on, siis palun anna teada! : )

Leelo

Tere, kuhu plaan minna ja kas kindlasti plaan häälega minna? Mul plaan okt. lõpp, novembri alguses kuhugile trippida. Kindlat plaani, et kuhu minna veel pole, aga Aasiasse kuskile. Kirjuta mulle oma plaanidest lähemalt ja ehk leiame koos mingi laheda mõtte! N22 kadekangur@gmail.com

Plaan on täielikult häälega liikuda, nomadic lifestyle ongi see, mis tõmbab ja võlub.

Heip!

Järgmise aasta märts võiks olla aeg, milleks ma olen endale ilmselt jõudnud matkabussi osta. See ei haaku küll päriselt sinu plaaniga, aga ma igaks juhuks kirjutan sellest ikkagi.

Et kui sa mainid siin nomaadi elustiili, siis nomaad ju liigub - ja buss ka liigub -, nii et selles mõttes võiks ju plaan üldjoontes sobida :)

Nomadism on lahe. Ma olen trippinud läbi Lääne-Aafrika peaaegu ekvaatorile ja jälle tagasi ja see tasus ettevõtmist. Üürisin toona muide Accras endale aastaks kolmetoalise korteri, et oleks, kuhu CS-i inimesi majutada.

Kas see kodu/bussiga trippimine tundub maailma avastamise jaoks üldse kuidagi ahvatlevana?

Gitano