Laeva või praamiga Saksamaale

Kas keegi oskab anda infot erinevate laevafirmade kohta, mis veavad autoga reisijaid Eestist või Lätist Saksamaale. tänud ette!!!

Finnlines, kui rahakott vastu peab.

http://www.scandlines.lt/lines.html Hinnad ok, hinna sees 4 söögikorda sooja toiduga, laevad ka ok.

Vaatasin neid Ventspildist Rostocki mineva praami hindu.Suvel 3-inimesele, kajutikohaga ja 1 auto maksumus umbes 500 EUR ehk 8000 EEKi, ühe otsa maksumus.Edasi-tagasi seega 16000 EEKi.Liiga kallis!

Muuseas, Scandlines-i Ventspils-Rostock on Saksamaale viivatest praamiliinidest odavaim. Nii Tallink kui Finnlines küsivad selle eest tüki krõbedamat hinda. Riiast sõidab veel ka dfds lisco kieli - www.lisco.lt.

Tere! Kas keegi oskab soovitada köige paremat laeva varianti, kuidas saada Eestist Saksamaale (Lübeck vöi Rodstock) koos autoga? Kaasas on ka väiksed lapsed, seega mida löbusam ning ruumirohkem laev, seda parem…

m.

www.tallink.ee Helsingi-Rostock Tallinn.Stockholm

www.finnlines.fi Helsingi-Lübeck

www.aveline.lv Riia-Travemünde

www.scandlines.lv Ventspils/Liepaja-Travemünde

www.lisco.lt Klaipeda-Kiel/Sassnitz

Nagu näed, otse Tallinnast ei saagi.

Ise eelistaksin lennukit ja rendiautot - tuleb odavam, kui laevasõit ning lisaks ka kiirem ja mugavam.

Kas keegi on reisinud Ave Line laevaga Riiast Travemündesse?

Plaan on suvel minna!

Niiet sama küsimus mis eins-il.

Ave Line'il on praegu sooduspakkumine: ilma kajutita 20 eurot üks ots, kajut neljale + auto 222 eurot üks ots (edasi-tagasi 444 eurot) - http://www.aveline.lv/site/home/startpage/en/ Pakkumine kehtib ostuks kuni 24. juunini ja sõiduks kuni 2010. aasta lõpuni. Jällegi, sama küsimus, mis eelmistel.

Sai tellitud sooduspakkumisega piletid kahele ja auto. Kajut on sisekajut. Aga huvitav, et arvel Eesti firma nimi netis, otsides ei kattu kuidagi arvel oleva aadressiga. Arvel Pärnu mnt.Netis firma Õismäe tee.Pärnu mnt 141-59 MJ Logistic OU Pärnu mnt 141-59 EE-11314, Tallinn Eks uurin veel maksmisega on aega 7 päeva.

Arvesta et tegu on välismaksega ning see võtab pisut rohkem aega kui tavaline. Mul sai arve möödunud nädalal makstud ning nüüd ei jää muud üle kui õigel ajal kohal olla. Säästan ennast Poolast ja Leedust!

Kas said mingi vastuse ka meilile? Kus piletid kätte saab? Millal oled minemas? Ma lähen 11.07.2010

Vastust ei tulnud, hakkasin juba muretsema ning saatsin siis ise meili. Kohe saabus ka vastus et kõik on ok ning tuleb vaid õigel ajal kohal olla. Ma lähen juuni lõpus.

Kui kiiresti peale broneeringu tegemist arve meilile tuli? . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Helistasin sinna, kästi meil saata. Kuidas see pileti ostmine soodukaga käib? Booking on ju täishinnaga. Kui kiiresti meilile vastus tuleb?

Meie tegime 13.06.2010.Vastus tuli 14.06.Et päris kiiresti, Muidugi on maksetähtajad väga erinevad.meilis kirjas 1 nädal.Arves kirjas 3 nädalat.Meie maksime kohe ära. Kirjutasin meili kuhu kirjutasin samad asjad mis küsisid kodulehel reisija nime ,id kaardi numbri,isikukoodi,auto margi ja numbri ja lisasin juurde et soovin soodus hinnaga.Kajut on ilma aknata 4reisijale ka siis kui on vähem reisijaid.

Millisele aadressile meili saatsid? Mul lööb mingit errorit ette?

Proovi info@aveline.lv või jekaterina.tomsinska (sama lõpuga).

Soodusaeg on pikendatud 01.07 kuna lätlased pühadeaegu ei tööta, nii mulle infoliinist vastati. Järgmine tööpäev on 25.06