Lahe koht Eestis!

Otsin privaatset majutust Eestisse. Märksõnad oleks saun, kamin. Kas keegi oskaks soovitada kohta millest eriti positiivsed ja armsad mälestused jäid?

(Trip.ee lisas arusaadavuse huvides sõnade vahele tühikud)

Just rääkis huvitavatest majutustest Eestis terevisioonis, vaata järgi. Seal oli üks huvitav saunaga kalalaev Pärnumaal.

Palun kirjutage võimalusel ka mõne sõnaga, et mis kohas erilist või lahedat on. Muidu läheb siin väga reklaamiks ära - enda turismiettevõtte reklaamiks oli siin üks eraldi teema.

Traktor, nii saab sellest lihtsalt pikem reklaam:)

 Peipsi ääres on üks puhkekeskus, kus juba 10a käime. 

 Isegi, kui ilma järves sulistamiseks ei ole - saab lauatennist, golfi radadel mängida, jalka väljakul toksida jm. Paljudel on rulluisud kaasas ning sile asfalt  soodustab seal ringe tegema. Õue trenazöörid, liivakast põnnidele + kiiged jm. ronimised lastele. 

Sauna saab eesruumiga üürida ka ning kuidas see järv ikka seal kohiseb nagu meri!

 Mul on tunne, et sinna saab aegu boneerida läbi mingi "filtri", sest mingit lällamist - jauramist, tümpsu ei ole ma seal kunagi kogenud...

Kõik tore aga nime oled mainimata jätnud.

Roosta puhkeküla 

on tore, aga maja üürida vist suht kallis. Aga rand on tore ja söögikoht ka, männimets.

Kõrvelaane turismitalu Lääne-Virumaal, Simunast lõunas. Käisime seal nädal tagasi ja väga, väga tore oli. Saun, kamin, söök, keskkond, pererahvas, üldse kõik oli suurepärane.

Sobib pigem suuremale seltskonnale, kahekesi minnes on terve talu vist veidi suur. 

http://www.korvelaane.ee/

Mitmele inimesele? Käisime just eelmisel nädalavahetusel Voosel. Olemas saun, kamin, jõgi, tünn. Kontaktivaba sisse ja välja registreerimine. Väga armas ja mugav elamine. Magama mahub 2.korrusele 4 inimest (2+2) ja all lahtikäiv diivan kahele. Lähedal Kakerdaja raba. VÄGA privaatne! Koht ei ole minuga kuidagi seotud aga julgen reklaamida, sest ületas ootusi. Link siin: https://www.airbnb.co.uk/rooms/43284818?source_impression_id=p3_1620988153_c0g9hj3EshTsmv27&guests=1&adults=1

Käisime sel nädalavahetusel Soomaal uitamas ja ka Mukri rabas. Peatusime Vändra külje all SpaGlämpingus ööbimisega puumajas (majake puu ostas). Fantastiline ja rahulik koht! Peamajas kodune spa saunadega. Kodulehte neil eraldi ei ole, ülevaate saab Bookingus või FB-s.

Sauna/spa rentimise keeld on kuni 31.05.

Iseasi kui see saun asub toas (sviit näit.)

Ma võin kliendile rentida toa, maja, kus asub sees ka saun, mida ta saab siis kasutada.

Eraldi, hoone sees olevat sauna välja rentida ei tohi.

Lisatud: Tänasest 17.05. on lubatud kasutada VÄLIALADEL sauna, kümblustünni jne. kuni 25 inimest, kell 06.00-22.00.ni. Terviseameti vastus.

Äkki need, kes pole minuga nõus, ka kommenteerivad.

keelu kohta
võid välja rentida kogu kinnistu, ei pea eraldi tube/hooneid rentima

Toomas Raun.

See sinu arvamus, et rendin välja kogu kinnistu, millel asub hotell ja spa, tehku kliendid mis tahavad on lausa ulme.

Pühajõe Puhkkemaja Glämping, kaminat ei ole, aga sauna ja kümblustünni võimalus täitsa olemas. :) 

pyhajoe.eu