Lapse toit / Koh Samuil

Tere. lähen Jaanuari lõpus Taisse Koh Samui saarele, hotell on meil võetud Lamai Beachile. Kaasas on ka väikelaps. Kas nende poodides on müügil puuvilja ( jah, just puuvilja ) TUUBI püreesid? Või peaks need siiski siit kaasa ostma? Purgitoitu ei soovi ja soolaseid ka mitte. Väga tore kui keegi oskaks nimetada ka mõnda konkreetsemat poodi, kust otsida. Tänud juba ette.

Lamail on Tesco kaubanduskeskus , seal kõik olemas. Võin sulle soovitada head hotelli kohe seal kõrval mis on ilus, puhas ja väga odav.

See "kõik olemas" ei pruugi aidata. Näiteks Rhodosele minnes kah netist sai uuritud beebitoite ja siis samuti a la "seal suured poed ja saab kõike".....tulemus oli see,et kriis. Sest kreeklane pole vist harjunud neid lastele toitma ja siis ka poed ei müü neid. Sama teema võib olla ka näiteks Koh Samuil....

Aga Azaf Al....soovita siis hotelli:)

Kas tõesti keegi ei tea?

Olime täpselt aasta tagasi samuti Koh Samuil Lamai Beachil. Seal on tõesti suur Tesco Lotus, mille pakutav valik tohutu, sh palju beebikaupa. Ise olime reisil küll ilma lapseta, kes ka juba beebieast ammu väljas, aga pilk jääb lasteasjadele ikka peale. Ja kui nüüd veits googeldatud sai, siis saab sellest tootevalikust siin pildi kätte. Tesco Lotuse Tai veebipoe lühendatud url - https://goo.gl/4nZ3aD (google chrome aitab selle vajadusel isegi ära tõlkida). Ja ma julgeks öelda, et kohapeal äkki valik veel suurem. Ma igatahes üldse ei muretseks. Mõnusat reisi!!

Kui laps tarbib mingit teatud toitu, oleks see targem vast ikka kaasa võtta. Isegi sama toode võib seal hoopis erineva maitsega olla. Ma usun, et paljud näiteks teavad kuidas maitseb Tais tehtud Red Bull võrreldes Euroopa omaga.

Hotelli valisin just hinna ja puhtuse järgi. Varem ka rannas olnud Lamail jne aga kuna enamis aega veedan väljaspool hotelli siis viimane reis sai võetud Lamai Tesco kõrval asuv Khunpa apartments. Hinnaks kujunes kuskil 13 eurot öö. Meeldis asukoht sest hommikuöögi võtsin Tescost ja õhtul hotelli jõudes sai ka poest puuvilju võetud. Asukoht meeldib veel sellepärast, et hotelli kõrvalt saab kohe startida rolleriga saare keskosasse, sealt lähevad väga lahedad väiksed teed läbi dzungli. Aga hotell ise puhas kuna kui mina seal olin oli tegemist uue ehitisega, ja sees uus konditsioneer, korralik suur külmkapp ja normaalse madratsiga voodi. Kohvi oli ka tasuta. Kes otse voodist randa tahavad või ilusat vaadet aknast otsivad pole parim variant. Meeldiv hotell rannas oli Summer Inn, maksis kuskil 23eurot öö. Samuti vaikne ja puhas. Randa paarkümmend meetrit, rõdult vaadet ei olnud kuna ees teine hotell ja palmipuud. Aga muidu täitsa hea ja otse peatänava kõrval, ööelu sisse ei kosta hea rahulik.