Lastega Kariibimere saarele

Uuriks lihtsalt maad, et millisele Kariibimere saarele oleks mõtet lastega minna (3 ja 6 aastane). Põhieesmärk oleks pigem puhata, aga tahaks natuke ringi ka sõita ja midagi näha ka, samas sooviks et ringireisimine oleks turvaline ja mugav. Ise olen vaadanud variante Dominikaani Vabariik, Antigua, Barbados, Jamaica, aga muud soovitused on ka oodatud. Reisida oleks plaanis tegelikult alles järgmisel hooajal.

Muude saarte kohta ei tea,aga Jamaika ei pidanud päris õige koht olema. Ise elame Dominikaanis, põhjakaldal ja laps on 1,5 aastane. Väga turvaline ja mugav Ameerika siinpool otsas alati ei pruugi olla, samas on igati hea.

Oleme ise lastega (10 a, 5 a, 1 a) käinud Tobago saarel ja Barbadosel. Mõlemad olid väga toredad kohad, aga lastega mineku puhul soovitan kindlalt Barbadost. Tegemist on Kariibidel ühe enimarenenud riigiga, on kindlasti turvaline, seal on aastaringselt soe ja inimesed on väga meeldivad. Muide Barbadosel ei esine nö pealetükkivat kaubandust. Antigual oleme ka käinud, aga lastega mineku puhul eelistan kindlalt Barbadost või ka St.Luciat.

kui eelarve juba Kariibi reisi välja kannatab, siis soovitaks alternatiivina hoopis teist kanti - Mauritius.

Väga ohutu ja lapsesõbralik, ja Eestiga samas ajavööndis. Kariibi reisi puhul tekib ajavahega probleeme. 5- aastane ja 1- aastane magavad kindlasti täiesti erinevatel aegadel... olen selle jama ise üle elanud

Uurisin ka millisele Kariibimere saarele oleks mõtet 5a.lastega minna. Eesmärk on pigem puhata ka, ja natuke kohaliku loodust vaatama. Ise olen valinud Dominikaani Vabariik, sest seal on hotelides laste klubid olemas ja on võimalus sõida looduse parki ujuda koos delfinidega. Reisida planeerisime järgmisel hooajal ka, arvatavasti detsembri kuus,kui vihma periood on juba läbi.Vaatame reisifirmat "Sinu Reisikorraldaja",kommentaarid on tema suhtes väga head.Kui on huvi minna koos, siis kirjutage a06268@hot.ee. Meil plaan minna perega ja sõbradega.