Lastega Türki aga kuhu hotelli?

Plaan minna 2 perega Türki ja ei oska kuidagi valida hotelli.Kuna minek lastega siis soovitage head nelja ja viie tärni hotelli kus oleks lastele tegevust.Ja kas minna Kemerisse või Alanyasse?

Soovitan Belekis asuvaid Atlantis Limak hotelli või Rixost. Atlantisel on palju erinevaid basseine, lastele ka liumäed, suured toad, lastele sobivad toidud (minu 9-a tibi oli väga rahul selle hotelliga). Rixose kõrval on suurem veepark, ise ei käinud aga nägi ahvatlev välja.

soovitan minna asub Alanyas.Seal on meelelahutusmeeskond,kes kogu päeva basseini ääres tegevusi korraldab,õhtul hotelli katusel laste disko.Suur bassein ja liumäed rand lähedal ja hotellil 5 tärni asub linna piirides kesklinnaga hea ühendus.

Ma arvan, et Kemerisse. Seal lastega puhkamiseks rahulikum ja lennujaamast ka lühem tee, Alanyasse võib buss viia kuni 4 tundi. Lastega puhkamiseks AI hotellid kõik head ja ilusad, nendes peaaegu igal pool liumäed ja laste mänguväljakud. Asdem Beach Kemeris pidi hea olema!

Oleneb ju sellest ka, kui suured lapsed on? Alanyasse ma nt oma kahest kaasa ei võtnud ja hea meel selle üle, bussisõit oli pikk ja väsitav ning kuigi linnas olemas veepark ja lõbustuspark, siis poleks nii pisikesel sealt suurt midagi teha olnud. Rannas liiva peal pole ka just tore mängida, kui liiva temperatuur on nii kõrge, et paljajalu astuda ei saa.

on väga hea, lennujaamast 15 min, oma veepark ja lõbustuspark, rand. hotell uus, teenindus ok.

Kas keegi on käinud Kemeris hotellis Valeri Beach? Ka see on lapsega minekuks on sobilik?

Soovitan Kemeris asuvat Gelidonya**** hotelli. Sõbrad käisid seal lastega ja jäid väga rahule.

Soovitan minna Alanyasse. Saan pakkuda hotelli (tõlkes "Kuldne Unistus"). Magamistoas on 2 üheinimese voodit ja kööktoas 2 lahtikäivat laia diivanit. Omal söögitegemisvõimalus ja mõned nõud, kastrul, kann jms olemas. Dušš, rõdu. Hotellis saun, internetivõimalus, biljard, restran, baar, välibassein lastele ja täiskasvanutele jne. Ise lähen oktoobri lõpus üheks nädalaks. Kui on abi vaja saan aitata öömaja broneerimisel. Mererand 400m , kõik muu sealsamas käe-jala juures. Tel 55523496 Ingrid

Meil on plaan minna kahe perega ja võtta kõik hinnas hotell sest lähme ikka puhkama mitte ise süüa tegema.Tänan pakkumise eest :).

Tulime just lapsega Türgist, meie peatusime Asdem Beachil! See on just sobiv koht lastega olemiseks. Väga lastesõbralik, laste mänguväljak, bassein ja liumäed! Ja mis kõige tähtsam, õhtul kell 21.00 on lastedisko

Olen Asdem Beachi kohta lugenud, et seal saavad lapsed massiliselt kõrvapõletikke basseiniveest, et restodes on vähe kohti, jube trügimine ja paremad palad saavad varakult otsa, ka et toit on kohati külm ja hapuks läinud. Sisebasseini ääres põrand katkine, liumägesid ei tehta ettenähtud ajal lahti, toad kostavad hirmsasti läbi. Kas teil oli ka nii või on asi paranenud?

Saime hotelli kohad Kemerisse The Maxim Resort*****hotelli.Kas on keegi olnud seal hotellis ja kuidas oli?

Tere kahtlev. Kus sa sellist infi küll said või kus sa selle Asdem Beachi hotelli kohta lugesid? See on nii uus ja normaalne hotell, et see sinu jutt vähe vale. Või oled sa ise seal käinud? Kui sa natuke mõtleksid oma küsimuse üle järele, kas siis kõrvapõletik on mingi nakkushaigus, et lapsed seal neid kohe korjavad?

Ma loen, et siin on keegi käinud just asdem beachi hotellis, meil ka minek sinna oktoobris, äkki kirjutate pikemalt, kuidas rand oli, kuidas toad ja magamine. Ma siit loen ühe kahtleva juttu, see küll hirmuäratav. Kui vana teie laps oli ja kas tõesti ei peeta seal kellaaegadest kinni?

Ei, mina ise ei ole käinud, valisime club alara parki. Aga lugesin siit: http://www.holidaycheck.com/hotel-Hotel+Reviews_Hotel+Asdem+Beach-ch_hb-hid_104662.html Kõrvapõletik ei ole seal nakkuseline, see on bakteriaalne, sest soe maa ja palju rahvast basseinides jne, aga see ei ole muidugi ainult asdem beachi probleem vaid üldse türgis väga levinud. Aga siin tripis ka alles kirjutati sellest hotellist: http://www.trip.ee/node/28405 Eks uute hotellide üks miinus olegi see, et ka probleemid on uued ja kõik pole veel paika jooksnud.

Tegelikult saab tavaliselt laps (täiskasvanud harvem) kõrvapõletiku, kui nohuga lennukiga lendama läheb, seega basseini ei makse siin süüdistada vaid iseennast, et nohuse lapsega reisile läksid. Omal samasugune kogemus olemas lapsega, seega peaksin teadma mida räägin ja poleks selle pealegi tulnud, et basseini veest mingit olematut bakterit otsima hakata.

no mina seda diagnoosi ei pannud, seda oli neile hotelli arst öelnud. ma ei näe ka põhjust kahtlemiseks, sest basseinivesi on tõesti väga must asi, olen seda ka ise arstidelt kuulnud, ntx silmaarst rääkis läätsede ostmiselt, et kaks kõige mustemat asja silmade jaoks on mobiiltelefon ja basseinivesi see aga ei tähenda loomulikult, et põletikku ei võiks saada ka nohust ja lennukist. üldiselt, ma ei taha kedagi sealt hotellist eemale peletada, lihtsalt rääkisin edasi teiste kogemusi, samas on seal ju ka väga positiivseid kogemusi ja kui meeldis siis ju väga tore, ennast pani see info lihtsalt tiba muretsema

Meie olime oma 9. kuusega 2 nädalat Limak Laras, ka väga rahul....hästi suur basseini ala, suurematele lastele olemas ka miniklubi, hästi sõbralik ja tore hotell, personal ülivahva...,.ja seal oli rohkems lapsi kui täiskasivanuid, see peaks juba lapsesõbäralikkust näitama, üks Iisraeli paar rääkis, et nemad suvitavad seal lastega juba neljandat aastat järjest:)))

Viibisime selles hotellis okt2009 ja no kui lastega minek, siis tegelikult ei soovita. Väga kärarikas, ebaviisakaid vene turiste palju, järejekorrad olid söögikohtades meeletud, lapsed lihtsalt lükati julmalt eemale. Selleks, et laps saaks 2 pannkooki oli vaja seista 30 minti järjekorras ja võidelda enda eest. Kurb :(. Olen olnud ka nelja tärni hotellis, mis oli kordades parem kui Asdem Beach. Konditsioneer toas ei töödanud, saime ilma rõduta toa ja aken ka ei käinud eriti lahti. Paar ööd oli tõeline piin, sest antud toas oli nii palav, et lapsel tekkisid ninaverejooksud. Lõpuks saime teise toa, mille aknad olid otse teise hotelli akende/rõdudega vastakuti. No polnud hullu, ikkagi parem kui enne. Soovitan aga Kemer Resort hotelli, mis oli väga mõnus/hubane ja lastesõbralik. Seekord minek jälle oktoobris ja Majesty Mirage Park hotelli.

Käisin ise lastega Kemeris aasta tagasi. Soovitan Kemer Resort http://www.kemerresort.com/index_eng.html