trip-krainetrip-ukraine-dark
Lend Jamaicale

Ma olen mõnda aega netis ringi kolanud ja üritanud alla 10 tuhandest lennupiletit leida, seda nii läbi Londoni kui ka Brüsseli. Hetkel kipuvad jaanuari lõpus minevad lennud ikka üle 10 tuhande olevat. Kas keegi hüva nõu oskaks anda, kust veel otsida? Ette tänades ja ilusat laupäeva soovides!

Ise ostsin Virgin Atlantic piletid Estraveli kaudu Tln-London-Montego Bay ja tagasi ca 14500 kr. Condorit võib ka proovida.

Umbes 10 000ga saab Tallinnast kyll Montego Baysse jaanuari lõpus.

Virgin Atlanticuga on hetkel Reisieksperdist Jamaikale 10533 Tallinnast koos maksudega

  1. Never ever ei ole tegemist "Reisieksperdi" pakkumisega, nemad lihtsalt vahendavad pakkumist ja panevad oma komisjoni osta, seda pakkumist saab osta absoluutselt igast reisifirmast.
  2. Nad panevad pakkumisse lihtsalt kõige odavama hinna, mis kehtib võibolla 1-2 päeval kuus. kindlasti mitte 10 päeva enne väljumist.
  3. Eks meili Reisieksperti ja küsi neilt 10533 eest pakkumist jaanuari lõpus nädalaks Montego Baysse ja tagasi. Ma olen nõus sellesama 10533 peale kihla vedama, et nad seda pakkuda ei suuda.

Kes väitis, et tegu on Reisieksperdi pakkumisega? Ja kui saab igast firmast, eks siis osta sealt igast firmast. Samas süüdistada konkreetset firmat bluffimises ilma konkreetsete tõenditeta on tõesti Snoopi taseme vääriline. Ja mis seos on väljendil 1-2 päeva kuus ja kindlasti mitte 10 päeva enne väljumist. Et milline osa su väitest siis tõene peaks olema? See on umbes sama jutt, et Snoop on kaine võibolla 1-2 päeval kuus ja kindlasti ei ole ta kaine 10 päeva enne palgaraha lõppemist:P Minumeelest on Reisieksperdi pakkumised täiesti normaalsed kui plaanis kuhugi kaugemale lennata ja mujalt midagi soodsamat ei leia.

Ärme keskendu üksteise olemusele :)

Paluks siis fakte, et tegu on Reisieksperdi puhul blufifirmaga või võibki siin igaüks konkreetsete faktideta teisi sitaga üle valada?

Snoopil on õigus, vähemalt osaliselt. Mõned kuud tagasi soovisin San Josesse lennupileteid ja minu potentsiaalsed kaaslased leidsid Reisieksperdi pakkumise, mis oli umbes 8200 krooni. Mina leidsin pakkumise Estraveli kaudu, mis oli sellest 10000 krooni kallim. Lasin siis oma kaaslastel läbi Reisieksperdi pileteid ajada, kusjuures ei olnud lendamise ajad meie poolt fikseeritud. See 8200 krooni ei kehtinud kohe algusest peale, pakuti hinnaga ca 14400 krooni, lõpuks selgus, et neid pileteid ikka ka ei ole neis broneeringuklassides(aga meie ainukene soov oli lennata lennukis, mitte saada eriteenendust). Lõpuks oli Reisiekspert nõus meile müüma piletid 350 krooni Estraveli poolt pakutud piletitest kallimalt ehk sain veelkord kinnitust tõsiasjale, et reklaam on lihtsalt reklaam. Ja võib olla on neil tõesti mõnikord pilet pakkuda hinnaga 8200 krooni, aga see aeg on ka Reisieksperdi enda jaoks teadmata. Igaks juhuks vaatasin e-mailidest järele, nii et mul on olemas digitaalne tõestus oma sõnadele.

Point on selles, et sinu soovitus Reisieksperdist jaanuari lõpuks seda hinda küsid on pehmelt öeldes rumal, sest nad pakuvad ainult kõvasti kallimat. Kui ei usu, vaata mõne bronnisüsteemi või Virgini koduka kaudu üle, 10533 on VÕIMATU.

Aga kõik mida Reisiekspert teeb on minu arust suht lihtne: surfavad mööda lennufirmade kodukaid. Lisavad estonian airi hinna juurde ja reklaamivad kui mingit koostööpakkumist. Tuttav uuris sealt ühte "pakkumist". see tuli 5000 EEK kõrgem kui ise netist leides. ja lubatud hinnaga küll pakkuda ei suudetud. Seda mõtlesingi "blufib" all. Capiche?

Homme 11.oo algab Condori müük,vabalt võib seal Montego Bay müügis olla,vähemalt viimased korrad on silma hakanud.

Kle, kus ma olen soovitanud jaanuari lõpuks 10533 hinda? Ütlesin, et Reisieksperdil on selline pakkumine.
Mina olen sealt ostnud soodushinnaga pileti kunagi ja ka siin tripis on küllalt kirjutatud sellest, a la Condori pakkumine jne. Ja kui Reisiekspert ise paneb neid pakkumisi kokku, siis on ju tegu tavainimese jaoks eriti tänuväärse tööga, sest paljud vist ei kujuta ette kui teadmatud inimesed on lennupiletite ja reiside ostmise võimalustest ja sooduspakkumistest. Mis puutub pakkumisi a la hind alates, siis sellistel juhtudel ongi sellega tegu, et hind alates. Kui inimene tahab lennata odavalt ja kindlal ajal, siis tulebki reis pikalt ette ära osta sooduspakkumise korral, lihtne. Kui reisimõte tuleb nädal enne reisi ja koht kindel, siis tulebki leppida kallima hinnaga, aga seda peaks ju meie äriklassi spetsialist ju teadma?

Respect fighter, erinevalt Norsu jutust on sinu kommentaaril mingi mõte ka sees. Condor oligi see, millega ka praegu 10 kilo eest saab Eestist Jamaikale jaanuari lõpus. Mitte Norsu "reisieksperdil on ka mingipakkumine, millega-küll-praegu-ei-saa-nii-et-selle-mainimisel- mingit-mõtet-pole-aga-ma-tahan-niiväga-midagi-tarka-öelda-et-ikka-ütlen-ära".

noh ei maksa huvitavat teemat lukku panna. Mulle on suureks auks et minusugust vaest maameest peetakse rumalaks jõmmiks ja muidugi on mul kadedus sellise suurärimehe "äriklass Snoop"i vastu. Samas Snoopil tuleks kasuks eesti keelest arusaamine, sest paistab et selle mõistmisega on tal halvad lood.

mind ka huvitaks, mis vaest maameest piinab, et igakord kui ma mõne tema arvamusega nõus pole, siis ta isikliku rünnakuga reageerib argumentide puudumisel, nagu ka täna. Ma näiteks ei pea küll vajalikuks igaühega möliseda, kes võibolla parimat soovitust ei jaga ja antud kriitika oli Reisieksperdi aadressil, aga mingi "geenius" võttis seda isiklikult.

hm, huvitav kes keda ründas? Ja sul ei tulnud ju ühtegi argumenti erinevalt lugupeetud hbertist. Ja miks sa siis lahkelt ei kriba siia seda ülisoodsat Condori pakkumist, millega 10 tonniga Montegosse saab, blufid jah, ic? Ma näen ise ka väga hästi 545 euriga saab Saksast sinna ja tagasi, aga pane ikka korralikult Tallinnast pakkumine kokku:) PS loe oma postitused läbi ja vaata, kes teise juttu pehmeltõeldes rumalaks jne nimetama hakkas:P Aga mulle Snoop meeldib, nii tarku ärihaisi ei kohta ju tripis igapäev ja jube õpetlik on maamehel kogeda tõelise ärimehe hingust.

Norsu, pindu teise silmas näed, palki enda omas mitte. mina ei nimetanud sinu juttu rumalaks, vaid ütlesin, et see hind on bluff ning jaanuari lõpuks, nagu teemaalgatajat huvitas, selle hinnaga ei saa. selle peale tulid oma tüüpilise mölaga "tasemest" ja muu isikliku rünnakuga. Kõrge lordi tase, tõesti :P

Mina omalt poolt tunnistan, et ma eksisin, tuleb jah 12100 Frankfurdi kaudu hetkel. my bad, tegijal juhtub. oleks pidanud ka suvalise olematu Reisieksperdi hinna panema nagu Norsu, kohe märksa targem ja abivalmim maamees oleksin.

aga ei minu poolest las norsu aitab kokkuhoidlikke oma üliodavate reisieksperdi hindadega edaspidi, mina enam ei viitsi. mölisen niisama ja sõidan 11000ga äriklassis pool maailma läbi:) Norsu sai kindlasti odavamalt, ikka Reisieksperdi kaudu.

Igatahes tänud nõuannete eest!