Lend Kopenhaagenist Riia kaudu Tallinna

Tere! Minul on selline küsimus, et kas keegi on läinud Kopenhaagenist Tallinna AirBalticuga vahepeatumisega Riias (või vastupidi: Tallinnast Kopenhaagenisse). Plaanin reisi ning tekkis selline küsimus, et kas on piisav, kui lennuki Riiga saabumise ning Tallinnasse väljumise vahele jääb vaid 1 tund 50 min. (Reisija, ehk mu ema :) pole varem lennanud.)

Sellepärast tekkiski küsimus, et kas need lennud Cph-Riga hilinevad tihti või kulub lennujaamas palju aega ühest kohast teise jõudmisega?

Tänan ette vastuse eest!

Sarnase küsimuse kohta ühe teise lennufirma kohta sain kunagi lennufirma esindajalt vastuse, et kui lennufirma müüb sedasi pileti, siis on see võimalik. Kui see võimalik ei oleks, siis ta piletit ei müüks. Eeldan, et tegemist on lennuga Tallinn-Kopenhagen vahepeatusega Riia ja vastupidi. Et sa ei ole ise kombineerinud aegasid kahest erinevast lennust.

Pagasi annad siis Tallinnas ära ja see rändab ise lõpppeatusesse ilma, et seda peaks vahepeal Riias enda kätte võtma. Sel juhul peaks ligi 2 tunnist tegelikult jätkuma.

0
0

Tänan! Tõsi, ma ise ei kombinninud seda. Aga kuna osade lendude vahe oli ka nt vaid pool tundi siis tekkis kahtlus, et kas nad on ikka reaalsed, või on arvuti suvaliselt kaks lendu kokku pannud ning peaks ise kainet mõistust kasutades sobiva ja reaalse variandi võttma.

Ei taha ju, et ema tee peal kaduma läheks ;) Aitäh, sain kindlust juurde!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased