trip-krainetrip-ukraine-dark
Lendamine Eestist Corki (Iirimaale)

Tere,

Oskab keegi öelda, kuidas on kõige odavam lennata Eestist Iirimaale Corki?

Kõige odavam on sõita Riiast Dublini või London ja sealt Corki. Aga Tallinnast on mõnus lennata Berliini kaudu Corki

Berliini Tallinnast enne 8. juunit otselennuga ei saa.

Kuna ostsin viimasel hetkel piletis siis maksin mingi 3400 kr. Ainuke, mis häiris, oli lend Dublin-Cork, mis raputas täiega kuna oli imeväike lennuk. Süda läks täiega pahaks, aga pagas ei kadunud kuhugi:D

Hetkel pakub Air Baltic TLN-DUB 3437 EEK. Kas see on ok, või saab kuskilt veel odavamalt. Palju maksab Iirimaa siselend Dublin-Cork. Ja kas soovitud pilet tuleks ennem bronnida või saab ka kohapealt edasilennuks.

Kõige soodsam on ilmselt Dublinist bussiga minna Corki. Buss väljub iga täistund lennujaamast ning pileti hind eelmisel aastal oli 10 EUR. Arvan, et ajaliselt tuleb üsna sama, sest eks siselendu tuleb ju ka oodata.

oskad ka öelda, kas nad sõidavad mingi kindla kellani? Vaevalt ei öösel sõidavad või äkki? Mitu tundi võtab aega Dublinist - Corki jõuda? ;)

et Berliini kaudu saab Corki - mis lennuliiniga, kuidagi ei suuda leida!

Müüa lennupiletid Tallinn-Dublin-Tallinn ajavahemikul 9.juulil- 24.juuli 2009 hinnaga 3000.-

Tere, oskab keegi aidata , kuidas oleks kõige kasulikum lennata Corki Iirimaale. Tänud.

Ei usu, et enam odavamalt saab, kui EasyJetiga Londonisse ja samast lennujaamast Ryanairiga Corki.

1,5 aastat tagasi, kui tihemini Iirimaal sai käidud, siis kasutasin mõlemat varianti Estonian air Dublinisse, sealt Ryanair Corki, või siis buss Corki ( kui aega on,siis see ei ole kehva variant). Muidugi kõige parem on minna Stanstedi kaudu Easyjetiga...seda teed pidi on vist tõesti kõige odavam. . . . Koha- ja firmanimed kirjutatakse suure algustähega!