Lennu tühistamine ja asendamine (LOT / Mytrip.com)

HeiOtsisin foorumist, aga justkui päris sama teemat ei leidnud, niisiis võtan jutuks.Kevadel Mytrip.com-ist ostetud piletid TLL-Kopenhagen (LOT-iga) ja sealt ka edasi (siis juba Qatar Airways). Lennud toimuvad detsembris.Juuli alguses tuli Mytrip.com-ilt kiri, et LOT on TLL-CPH tühistanud (ja võetagu 10 päeva jooksul ühendust jne).Helistasin neile: ühel päeval justkui asi ok ja asendus olemas -- aga kirjalikku kinnitust ei tule.Uus kõne toob juba segasemad asjaolud: soovitatakse pöörduda Qatar Airways poole [kes on 'ticket holder' ?]  Loomulikult saadetakse QA-st tagasi müüja poole (ehk mida oligi arvata).Samas pakutakse Mytrip.com-ist ka admistreerimisteenust (mis maksab ilmselt rohkem kui see konkreetne pilet).Kas keegi teadja võtaks kommenteerida (eriti arvestadas viimase aja LOT-i ümberkorraldusi) ?TervitadesJ.

Kas tegemist on ühel piletil olevate lendudega, st kas on kõikidel lendudel (nii LOT kui Qatar) sama PNR (ehk lennufirma broneeringunumber) ja sama piletinumber? 

0
0

Jah, broneeringu number on väljatrükil üks ja sama - ning piletinumbriga sama seis.

1
0

Meil ka Mytrip jättis 1 lennu ära ja muutis uueks ajaks ebareaalse variandi (1 ja 2 lend oleksid samal ajal olnud) suund oli Tallinn-Istanbul-Bangkok ja vedaja Turkish Airlines. Googel ütles, et mytrip kahtlane firma ja paljud kurtsid ja inimesed kulutasid meeletuid summasid, et enda asjad nendega korda ajada. (Lennu muutus oleks Mytripis maksnud meil 52 eur, sest nende pakutud uued ajad olid debiilsed).Peale googeldamist otsustasime kohe otse võtta ûhendust Turkishiga ja peale 1 meili Eesti aadressile muudeti piletid laupäevasel päeval 1h ja Mytrip lihtsalt vastas, et lennufirma muutis piletid ja kõik ok. Soovitan ikka Qatari pommitada.

1
0

Ise soovitan soojalt helistada Nordicasse, kui siiski Nordica ühte lendu opereerib. Minu kõige parem klienditeenindus kogemus jääb siiski Nordicasse. Andsid piletite eest kogu raha tagasi, kui tegelikkuses tingimustes seda kirjas ei olnud. ( lisaks olid piletid vahendajalt )

1
0

Et see teema kokku võetud saaks, siis märgin ära, et peale mõningast viivitust asi lahenes. Siinkohal tänud vihe eest, HenryMark, sest asjad hakkasid liikuma peale Nordicale asja äraseletamist (ja ma ei usu, et see oli juhuste kokkulangevus). Suur kiitus ka neile.

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased