Lennufirmad muudavad väljumiste aega?

Tere!  

Sai mõned nädalad tagasi pandud omale sobivate lennuaegadega reis kokku. Tallinn- Arlanda (SAS) ja Arlanda- Tenerife (Norwegian). Ooteaeg Arlandas oli 3:30. Kuna meil on ka 2 äraantavat pagasit, siis tundus see piisav aeg kogu selle majandusega tegelemiseks. Mõni päev pärast broneeringut muutis Norwegian oma väljalennu 50 min varasemaks. No ok, siiski piisav aeg, et kohver kätte ja teisele lennule sokutada. Mõned päevad tagasi teatas aga SAS nüüd, et nemad lükkavad oma lennu hoopis 50 min hilisemaks. Nüüd on kahanenud minu ilusti planeeritud vahemaandumine 3:30-le 1:50-le. Mina vana pabistajana olen juba närvis. Kas on põhjust? Ideaalolukorras nagu jõuaks, aga....onu Murphy tavatseb alati kohal olla, kui võimalust antakse. Ja kas see on üldse tavapärane, et lende niiviisi oma suva järgi muudetakse- pole varem kohanud? On mul põhjust hakata sõjaplaani pidama, et mis siis kui...

Ikka muudetakse, jah. Ma ostsin sügisel piletid Tenerifele ja SAS teatas tund aega hiljem, et lend on tühistatud. Kui on segmendid eraldi piletitel, siis ongi alati risk, et muudetud ajad enam ei klapi.

0
0

See 1:50 on maailm Stokholmis, seal vist piisab ka 35min.

Sai siin just lennatud ja olude sunnil lendasime Stokholmist läbi Copenhageni Kanaaridele, vahepeatus Copenhagenis oli 50 min lennuk hilines 15min Copenhagenisse, mõtlesin juba, et krt teine päev Taanis veeta, esimese päeva juba veetsin Rootsis, tänu SASile, aga endalegi üllatuseks jäi aega veel üle, ennem kui lennukisse sai.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased