trip-krainetrip-ukraine-dark
Lennujaama vahetus

Tere.

Mure järgmine, vaja vahetada Londonis lennujaama (Stansted-Gatwick-Stansted) kuid leidsin ennast probleemi eest. Nimelt National Expressi kasutades ei saa aru, kas on võimalik aega hilisema vastu vahetada kui eelnevalt on piletid läbi neti ostetud ning lennuk peaks hilinema? Mida siis teha, kas osta piletid lennujaamast? On see üldse võimalik? Palju võiks sel juhul maksta? Olen lugenud ka rongiliiklusest, kuid see tundub veel kallim:) Keegi kavalpea soovitas auto rentida, kuid ekslemine võtab arvatavasti rohkem aega kui bussiga sõit, kuigi kolme peale siiski odavam. Kui palju võiks üks ots taksoga maksta? Kui kellegil on häid ettepanekuid või oma kogemusi, kuidas kõige odavamalt ja valutult see vahemaa katta, siis kõik ideed on teretulnud. Lisaks veel nii palju, et minnes on aega lendude vahel 11 tundi ning öine aeg ja tulles 6 tundi päevasel ajal. Tänud ette:)

Otsing on sinu sõber, seda temaatikat on siin lõpmatuseni käsitletud: http://trip.ee/node/16649 näiteks

National Express annab sellise vastuse:

What do I do if my plane is late?

Our conditions of carriage state that if you miss the coach you are booked on, through no fault of National Express or Eurolines, and you do not cancel your seat before the time of departure (longer on Eurolines services) then the ticket is no longer valid and is not eligible for a refund or amendment.

However, at airports we do try to help as much as we can. Under normal circumstances we will try to accommodate you on a later departure, subject to seats being available. But we are under no obligation to do this.

Our advice when booking is always to book on a service slightly later. Then, if your plane arrives on time or early, and you are in time to catch an earlier coach, we will be happy for you to travel on an earlier departure - subject, always, to seats being available.

Please note that a small amendment fee on domestic bookings may be charged by the agent/office making the amendment at their discretion.

Lennujaamades müüakse pileteid, hind sama mis internetis. Edasi-tagasi(return) on alati odavam, tagasi bussipilet kehtib 3 kuud olenemata kellaajast.Ise olen kasutanud Stansteadist tulles Terravisioni bussi üks ots Victoriasse 8£ ja Victoriast Gatwicki Southern rongi singel 9£ Bussi-ja raudteejaam asuvad lähestikku.Aga kõik oleneb sellest mis kell vaja kuhugi jõuda ja palju on pagasit.

Ostsin just 2 nädalat ette National Expressi piletid Gatwick- Heathrow Terminal 3. Hind kahele 25£, lisaks flexible journey lisa 10£ (kehtib 12h enne ja pärast bronnitud väljumise aega) . Ehk siis kokku 35£ kahele inimesele. Sõit kestab 75 min. Ausalt öeldes ootasin kallimat hinda, meeldiv üllatus :) Pileteid saab siit: http://www.nationalexpress.com/coach/airport/heathrow-airport/index.html?utm_medium=businessdevelopment&utm_source=heathrowairport.com&utm_campaign=travel-between-airports