Lennupiletid Peruusse

Tere,

Olen proovinud igatpidi kõikide soovituste järgi endale odavaid lennupileteid saada Peruusse, aga ikka jääb hind sinna 18000 kanti Meil plaan minna jaanuari lõpus. proovisin ebookers.com kaudu ja algul olin jube õnnelik et nii odavad piletid leidsin, aga siis märkasin et hind polegi antud eurodes vaid hoopis inglise naelades, seega kokku tuleb ikka sinna 18000 kanti

Jah, sinna kanti selline hind sel ajal tulebki ja ega väga palju odavamalt ei saa ka muul ajal. Ega muud soovitust polegi, kui võimalusel hiljem (näiteks aprillis) lennata. Mais näiteks saaks Iberiaga Madriidist kuupäevi kombineerides 767 euroga edasi-tagasi.

kauaks minek? ja kas Limasse? 2 piletit?

17400 on jah odavaim hetkel, läbi USA saab odavamalt ka, a peab ööbima seal mõlemal juhul. yks variant oodata pakkumisi ... "Star Alliance has already published their specials for SEP-DEC today" ytles yks tuttav Saksa agent.

Jaanuarini on pikk maa, aga tasub ilmselt aeg-ajalt ka otse AirCometi kodulehelt kontrollida, kas seal mõni soodne pakkumine olemas-tulemas. Ebookersi kaudu sa need vaevalt üles leiad.

Nt kui praegu minna ning maikuu lõpuks tagasi tulla, siis Madrid-Lima-Madrid on kõikide maksudega kokku 600 eurot.

Totukuul

Jah, Air Cometit tasub kyll vaadata. Olime selle firma kohta eelnevalt igasuguseid hirmujuttusid kuulnud, et viletsad lennukid ja tohutud hilinemised. Tegelikkus oli tykk maad meeldivam. Teenindus oli märgatavalt s6bralikum kui Iberiaga lennates näiteks. V6ibolla meil ka lihtsalt vedas seekord:) Tol ajal tuli Air Comet Bookinghouse otsingus ka välja ja piletihinnad olid k6ige soodsamad pakutavatest. (Peruust veebruar 2007 tagasi tulles) Minu ema käis ysna soodsalt Peruus KLM-iga, Amsterdami ja Bonaire kaudu, see oli kyll 1,5 aastat tagasi, ma ei tea, kas enam saab nii soodsalt (tal läks mingi 11 000 eek ringis edasi-tagasi). Ma arvan, et kui jaanuariks pileteid tahad, v6id veel rahulikult oodata, v6ib tulla ka sooduspakkumisi. Endal jäi mulje, et Peruusse lendamiseks k6ige kallim aeg on meie suvel, st. juuli-august. (Limas on kyll hirmus ilm aga mägedes on ok, pealegi on paljudel puhkus sel ajal) Ja seda ka veel, et kui mingit otsingut kasutad, siis Tallinn-Lima otse otsides tulebki ilmselt kallim. See on kokku ikka päris pikk lend ja mingi ööbimisega kusagil tuleb vast arvestada. V6id ju ka otsida lende Madrid-Lima ntx. (ise lendasime m6lemad otsad läbi Madridi, eks ööbimine maksab ka midagi, aga kokkuv6ttes v6ib siiski odavam tulla ja pikk lend on päris väsitav ka)

ise lendasin 2007 sügisel KLM ja TACA koostöös Cuzcosse 16 000-ga, kusjuures ajaliselt palju soodsam kui läbi Madriidi või Bonaire. Limasse oli kallim, kuid peale Cuzco pakuti veel mitmeid väiksemaid linnu, kuhu sai soodsamalt. Ise valisin KLM seetõttu, et Amsterdamis ümberistumisel tuli minnes vaid 3t oodata ja Limasse jõudsime õhtul ning varahommikul edasi. Tagasi tulles Limas ooteaeg 5 tundi ja Amsterdamis 7t. Üle ookani lendas normaalne lennuk, igal näol oli oma meediakeskus eelmise tooli sealjatoes ning igavust ei tundnud, toideti pigem liiga tihti kui vähe.

Lähen ise KLM-ga mai lõpus ja pilet nagu kirjutas Snoop- 17400 EEK. Amsterdamis sinnalennates aega 1 tund 25 min ümberistumiseks. Kaalusin ka AirCometi, kuna olen lennanud selle eelkäija AirMadridiga, mis päevapealt lendamise järgi jättis.

Lendasime eelmisel aastal LAN-ga Madrid-Guayaguil, ja tagasi Lima-Madrid. Piletid maksid kokku kuskil 12 000 eeku. Nii, et kiika ka www.lan.com :) Madridi sai suht soodsalt läbi Berliini odavlennufirmadega. Nii, et kõik piletid kokku läksid umbes 14500.