Lennupiletid Spliti?

Tere,

Soov oleks lennata Spliti juuni algul, kas keegi oskab soovitada millist lennufirmat kasutada?

Esimesena tuli pähe norwegian.com, saad alustada Tallinnast. EA lendas kunagi Dubrovnikusse, sealt saaks Spliti minna, ilusa vaatega mägitee sõitmiseks.

See suvi enam Tallinn- Dubrovnikut ei olnud. Järgmise suve kohta ei oska vist veel Estonian Air isegi öelda. Kommentaariks niipalju, et Horvaatias on mõnus hea odav sisemine bussiliiklus ja üllatavalt palju välismaa bussiliine normaalse hinnaga. ( Serbiasse, Montenegrosse, Sloveeniasse, Itaaliasse, Austriasse, Sveitsi )Üllatuseks ei olnud naabrusesse Budapesti, ega mujale Ungarisse. Ise olen liikunud Belgrad- Podgoritsa ( ekstreemliin üle mägede ) - Dubrovnik- Orebic- Makarska- Split-Zadar- Zagreb, sealt rongiga Viin- Varssavi ja Varssavist Eurolinesiga - Riia- Tallinn. Hinnad olid täitsa talutavad. Ka rendiautoga olen liikunud Dubrovnikust Albaania piirini ja teisele poole kuni Zagrebini. ( kui mitu inimest, siis täitsa mõeldav variant. Kogu ülaltoodud jutu mõte on see, et ehk tasuks osta mingi odavlend kuhugi lähedusse ( Veneetsia, Sloveenia, Montenegro ) ja seal kohapeal juba mitte lennukiga. Itaalia Aadria mere poolsest osast käib ka palju laevu , eriti Barist ja Anconast. Edu otsimisel .

Kindlasti on neid lennufirmasid kokku palju. Internetis on kogu info olemas - kasuta seda! Nimekiri Spliti lendavatest firmadest nt siin http://en.wikipedia.org/wiki/Split_Airport

Nt: Tallinn-München-Split Lufthansaga jt. EasyJetiga Tallinn-London-Split.

Vali meelepärane ja lenda.

Blue1 lendab Helsingist Spliti ja Dubrovnikusse. Hind pikalt ette ostes vägagi mõistlik - viimati oli 260 EUR/nägu.

Nagu mõned eelmised kommenteerijad ütlesid - Horvaatia on nii pisike, et lenda, kuhu tahad, jõuad soovitud linna väga ruttu. Split on muidu kena linn :)

Arvan, et umbes 15.juuni on ideaal stardiks ( vihmad läbi, meri soojem ja turiste veel vähe. Kui rand kuulub plaanidesse, siis Splitist 20 km allapoole ( Dubrovniku poole ) liikudes on nende kõige puhtam meri ( mandriosas ) Omisi linnast kuni Drvenikuni ( umbes 60 km rivierat keskusega Makarskas )

Sai möödunud suvel lennatud Riiast Bergamosse (Milaano) Ryanairiga, edasi tagasi pilet maksis u. 1000 kooni. Malpensast (Milaano) edasi Easyjetiga Splitti maksis u. 400 krooni. Tuleval suvel peaks Ryanairi lennud minema ka Tallinnast. Spliti lennujaama lähedal on ilus linn Trogir ja Ciovo saar. Kui on küsimusi Horvaatia, Bosnia ja Montenegro kohta, siis vastan meeleldi. Tagasi Itaaliasse lendasime Dubrovnikust.

Tallinn-München-Split Lufthansaga