trip-krainetrip-ukraine-dark
Lennupiletid Taisse-Phuketi

Kas kellelgi ei ole infot, et kas peale uut aastat lähevad lennupileti hinnad Aasiasse- Taisse (Bangkok,Phuket) ka odavamaks? Praegu on kõige soodsam pakkumine 8700 krooni Phuketisse läbi Soome, aga minu arvates ei ole see veel päris soodne! Teab keegi, kas varasemalt on nii olnud?

Ei. vastupidi hinnnad just tõusevad kuna on kõrghooaeg. Hinnad langevad al. märtsist ja aprilli lõpust hakkab tavaliselt vihmaperiood. Mind huvitaks hoopis see hind 8700,- Phuketisse läbi Soome ? Kust neid leida?

Plaanis just minna märtsis aga piletid tahaks veeb. ära osta. Siit leiad piletid hinnaga 8700 krooni: http://paradiisisaar.ee/pages/lennupiletid Sõit ise väääga pikk ja aeganõudev!

Olime unustanud sellise firma nagu Finnmatkat, muidu oleme Aurinkomatkadega käinud, neil mõnus uus airbus 330 lennuk, kus veidi laiemad istmevahed. Lendab 10 h otse, ei olnud üldse hull. Tallinnast saaks ka lennata tšarteriga Bangkoki, aga lennugraafik väga tobe, 2 vahemaandumist Tashkendis ja Delhis. Oled kindlasti uurinud seda isegi. Hinnad odavad . Juba 8000 saaks 2 nädalat koos norm hotelliga, aga Pattaya on kole, selleks otsime meiegi Phuketi, Krabi vms saart. . . . Lause, koha- ning firmanimed algavad suure algustähega! Peale kirjavahemärki jäta edaspidi tühik! Trip.ee

Et 8000 krooniga saaks Tallinnast Bangkoki! Kes seda pakub ja kus ma selle leiaksin? Ma tean, et pakutakse praegu 10 000 kr Pattayale koos ööbimisega (Eestist), aga sinna ei taha minna. Ainult seda 8700 krooniga Soomest tean. See ka pikk reis ja kaks vahemaandumist ning pikad ooteajad:S

Tere. Ostsin just KLM'ist helsinki-(vahemaandumine hollandis) Helsinki - Bangkok ja kuu aega hiljem sama teedp idi tagasi 10 921 krooniga pilet. Kuidas see hind tundub?

Finnairiga on TLL-BKK -TLL 11500 praegu ja lennuajad on väga head, ei tule Helsinkis kaua oodata järgmist lendu. Variant Phuketisse oleks veel Hongkongi kaudu - sealt Airasial otselend Phuketisse läheb.

See küllaltki soodne 11500 kroonine lend on minu arvates vastupidi väga ebamugav aegade poolest - tegu on päevaste lendudega mõlemal suunal. Öised lennud lähevad kallimaks. Muidugi veel mõni aeg tagasi ei olnud midagi nii soodsat kõrghooajaks neil saadaval. Hinnad algasid 15 000 kroonist. Eks nad on nüüd allapoole hindu korrigeerimas veidi.

Suhteliselt hea on praegu Estraveli pakkumine Helsingi-HongKong Turkish Airlinesiga (THY webis neid hindu pole) 6400 krooni edasi-tagasi (Estraveli netipoest ostes). Hong-Kong Phuketi peaks umbes 2000 krooniga edasi-tagasi tehtud saama küll.

af, mõlemal suunal on just öised lennud soodsad. Meile näiteks sobis hästi variant, kus lend väljub Helsinkist 16.50 ja kohal on Bangkokis varahommikul, tagasilend algab 00:30 ja on varahommikul Helsinkis. Minnes oleks teine variant (sama hinnaga) väljunud Helsinkist 23.50.

Variante on mitmeid, Hongkongi kaudu minnes maksabki ca 8700 krooni, aga ümberistumine on Istambulis ja kahe lennu vahe on 6 ja pool tundi:S Igatahes on see reis vääga pikk, aga eks sellepärast hind soodne ongi. Kahju, et sellise hinnaga otsemaid lende ei tehta

See, mis Helsingist lõunal väljub ja hommikuks Taisse jõuab, ongi niiöelda päevane lend, mida silmas pidasin. Usu mind, see on väga ebamugav. Saad heal juhul tunnikese-paar tukkuda ja siis on äkki ees uus päev alates varahommikust. Hea on minna ikka sellega, mis väljub Helsingist hilja õhtul ja jõuab Bangkokki lõunaks. Aga noh, kui rahaliselt tuleb arvestatav vahe sisse, tasub ära kannatada küll.

MerilyK lohutuseks võib öelda, et Turkish alustab sügisest lende ka Tallinnast, kuigi ametlikult pole veel välja kuulutatud. Loodetavasti tuleb siis ka häid pakkumisi alates Tallinnast.

Ma ju räägin, et see öine lend on ka sama hinnaga. Meie lihtsalt valisime selle teise, kuna meile see sobib paremini. Olen täiesti võimeline kella 9 ajal õhtul ööunne jääma, ja laps samuti, seega on ainult 3 tundi päevast lendu meie jaoks, ja see pole midagi :) Minu jaoks mugavus tähendab seda, et lennud on alates Tallinnast 1 pileti peal ja pole pikki lennujaamades passimisi, ega pea ka kohvrit vahepeal välja võtma. Olen igasuguseid teid pidi lennand, nii öiseid kui päevaseid, seekord on laps ka kaasas ja ma isegi ei kaalunud neid reise mis soomest või mujalt väljuks ja veel ja siis veel kuskil ümber istuda tuleks enne Taid. Aga ma ei vaidle sel teemal, lihtsalt selgitasin enda seisukohti, päikest :)

Turkish alustab sügisest Tallinnast, kust selline info? Kas samasugune intervjuust võetud suvaline lause nagu et "LOT peaks alustama", mis oli täiesti eksitav või mitte?

Kust see hind 8700 ja 8000 pärinevad. Äkki saate lennufirmad siia lisada. Turkishi lehelt viskab üpris ulmelise hinna ette. Odavaim mis ma leidsin oli läbi Hong Kongi midagi 9000 kanti.

Mitmeid nupukesi oli paar kuud tagasi netis, nagu kasvõi see http://www.neurope.eu/articles/96427.php Lisaks mäletan, et välisminister Urmas Paet kinnitas pärast oma hiljutist visiiti Türki, et lennuühenduse osas lepiti kokku ning et liiklus peaks algama järgmisest sügisest. Midugi enne asja ametlikuks tegemist ei saa midagi kindlat väita.

See on hea usaldusväärne artikkel - "Vilnius in Latvia" :D Einoh väga tore kui TK hakkaks Tallinnast lendama, aga mu meelest kedagi lohutama selle kui kindla asjaga veel ei peaks. Siinne lennujaam oma kõrgete tasude ja vähese inimeste arvuga ei tõmba eriti lennufirmasid ligi.

Mina leidsin reisi Stockholm-Bangkok 7309 eeki ja kuna reisid Rootsi on hetkel soodsa hinnaga, siis on see igati hea hind minu meelest.

Mis lennukompaniiga see Stockholm-Bangok on? Mul oleksid seekorda lapsed ka kaasas ja ei tahaks pisikese lennukiga minna.... Koos hotelliga 8- 11 tuh reise Taisse pakuvad nt Sky Travel, Go Adventure ja veel moned reisibyrood. Aga need on kahe vahemaandumisega ja pisikese tsarterlennukiga. Osad tuttavad on kainud paar aastat tagasi Vares Reiside poolt pakutud imeodava lennuga (skeem sama) ja enam need inimesed sellist teed ette ei vota:). Vintsutusi ja ebamugavusi oli kogu raha eest ja rohkemgi veel. Parem siiski oodata nt Finnairi v Sas- i kampaaniat ja see tuhat v kaks juurde maksta on igati oigustatud. Aga eks igayks peab ise ara proovima, milline lend sobib. Ise olen ka ootel Finnairi head hinda Taisse. Eelmine aasta olid koige paremad hinnad martsis.

Saab otse Tallinnast Bangkoki küll ja 11 päeva ja hinnas veel ka 3 tärni hotell, mis Aasias suht hea tase. Anheltours müüb neid.ainuke asi see , et lennuk pole kõige mugavam ja 2 vahemaandumist Tashkendis ja Delhis. . . . Trip.ee soovitab oma tekstid ennem postituse edastamist läbi lugeda! Lause ja kohanimed algavad erinevalt teistest foorumitest SIIN suure algustähega!