Lennupiletid Türki?!

Mul selline mure, kuidas saab võimalikult lihtsalt minna Türki Antalyasse. Hetkel reisifirmade kaudu pole mingit pakkumist, aga ma tahaks kohe minna oma sõbra juurde. Pole kunagi käinud kuskil kaugemal, ehk annate nõu kuidas ja mismoodi see asi käib. Või äkki keegi läheb sinna või tahaks ise minuga ühineda! Andke teada!

kirjuta mulle mailile srpeil.alp@mail.ee ma lähen kuu lõpus Adanasse

Riiast lendab Turkish Airlines Istanbuli, nad kindlasti lendavad kõikjale Türgis. www.thy.com

Odavam on Riiast Airbalticuga Istanbuli

Läbi Istanbuli saab talvel Antalyasse.

Tere, ostsin ka esimest korda www.bookinghouse.ee piletid. On kellegil sellega kogemusi? Minujaoks natuke kahtlane, aga loodame, et toimivad. 31.jaanuar siis Istanbuli ja edasi Kayseri:)

Oleme kassiplikaga koos Adanas. Mis mureks? Saame aidata!

Ega vist saa. Ma otsin rahvast, kes mais Alanyale kuuks tuleksid. Lootsin, et võib-olla näkkab. Mõnusat olemist reisil;)

Oi me taname! Siin on mega! Loodame, et saad ka kambaksese kokku ja saad Türgis olemist nautida!

Kuulge, aga kui teil juhuslikult on mingeis sõpru-tuttavaid, kes oleks huvitatud, siis võiksite neile teada anda, et ma otsin inimesi.

Kahjuks ei tule praegu küll kedagi meelde aga kui kuuleme anname teada!

uuskasutaja - ma olen käinud bookinghouse'i abil Antaaliast Tallinna kuu tagasi. Lend läks väga mugavalt. Isegi väsinud polnud. Kojuminek oli ju kolme lennukiga. Varsti jälle lendan, aga vist ainult Istanbuli, ja jälle bookinghouse'i abil.

Tere,

Ma tahaks oktoobri lõpus sõita nädalaks ajaks Antalyasse. Kas keegi oskab soovitada, kust leiaks võimalikult soodsa lennupileti(d) sinna ja tagasi sõiduks?

Ning mis oleks soodne hind antud otsa eest?

Ma sain sõbrannaga edasi tagasi piletid 11 päevaks 2000 kr eest, see oli küll täitsa viimase hetke pakkumine. Kuid soovitaks uurida air balticu lehelt kõigepealt istanbuli ja siis sealt edasi antalyasse, seal on ka vahepeal soodus pileteid. või siis vaadata äkki saab ka turkish airline lehelt midagi orgunnida.

Türgi

Siiani ostnud kõik reisid läbi reisibüroode. Nüüd oleks vaja ainult pileteid Türki. Oskab keegi soovitada kust neid otsida. Minna tahaks märts-aprill ja muidugi võimalikult odavalt.

Võid samamoodi reisibüroosse pöörduda. Sealsed klienditeenindajad leiavad kindlasti midagi. Kui ise soovid otsida, siis vaata Turkish Airlinesi või AirBalticu lehtedelt. Või siis osta Türgi puhkusereiside korraldajatelt ainult lennukipiletid (läbi reisibüroo).

Kas on võimalik lennata Antalyasse ilma vahelenduteta ja peatusteta.

Kui keegi äkki teab seesugust lennufirmat siis andke palun teada.