Lennupiletite ostmine tickets.ee lehelt

Sooviksin kuulda kogemusi seoses tickets.ee lehelt ostetud lennupiletitega. Kas protsess piletite ostmisest kuni reaalse sõiduni läks sujuvalt, positiivselt? Kas iga pileti ostuga tulebki krediitkaardi tasu juurde? Enamus tagasisidet, mis ma olen näinud, on olnud negatiivne ning seetõttu on ka kahtlus piletite ostmise osas.

Varem korduvalt jutuks olnud teema --alusta siit näiteks

Tere

Kuna seda teemat on ka varem arutatud ,siis olin veidi skeptiline antud firma suhtes, kuid juulis lennud toimisid suunal Riia-Minsk-Almatõ.(Airbaltic+Belavia) Enamus ostukeskkondades tulevad krediitkaartide tasud juurde.

Olen ostnud sealt lennupileteid, lennud kōik ilusti toimunud. Samuti teavitasid lennuplaani muutustest. Mina olen rahul! Krediitkaarditasudi tulid jah juurde, kuid teiste vahendajatega tulevad samuti.

jah, aga kui need varjatud tasud juurde panna, siis reaalsuses ei ole tihti tickets enam kõige odavam, seega ise küll väldin firmasi, kes nii ebaausal teel end reklaamivad. Aga eks paljude vahendajatega ole nii, et kõik on korras kui probleeme ei ole, probleemide korral oled hädas. PS olen ostnud budgetairist ja minumeelest küll krediitkaardiga maksmise eest lisatasu ei tulnud juurde.

Tere, ka väldin tickets.ee keskkonda ja broneerin piletid teiste vahendajate, vahel ka otse lennufirma kaudu. Ticketsil on liiga palju varjatud tasusid ja lõpuks on piletid kallimad kui teistel.

Korduvalt ja korduvalt ostnud tickets.ee lehelt. Samuti Mytrip.com lehelt. Siiamaani pole mingeid probleeme olnud. Hetkel ei näe ka põhjust, miks mitte neid ka edaspidi kasutada. Tickets.ee lehelt hakkad ka oma ostudelt boonust koguma, mida saad hiljem soodustusena kasutada.

Kujutad ette norsu, et isegi mina olen hakkama saanud!

tubli wow, et oled ostmisega hakkama saanud, aga sellest ei olnud siin jutt, vaid lisatasudest, mida petised lisaks korjavad. Aga kuna oled petta saades ise rahul, siis ma mingit probleemi siin ei näe, loll pidi kirikus ka peksa saama :D

Kelle kaudu siis oleks mõistlik osta ? lol.travel,budgetair,mytrip.com,bravofly?veel keegi teine?

Ega piletimüügikeskkond ise ei põhjustagi probleeme, nemad vahendavad vaid infot, kuid kui juba probleemid on tekkinud, siis tickets.ee neid lahendada küll ei aita.

Tickets.ee ainus tasuta ostmise võimalus on Visa Credit, mis ei näi samuti rohkem kui 1 kord töötavat.

Mina olen loobunud tickets.ee pakkumisi üldse vaatamast, kuna ei ole lihtsalt õnnestunud ühegi kaardiga ilma teenustasuta sealt osta. Kui juba kümned EURid teenustasu juurde tulevad, siis pole nad enam kõige soodsam. Ja olen proovinud nii SEB VISA krediirkaardiga, deebetkaardiga, SEB Mastercardiga kui ka vist sai proovitud mingi Swedi krediitkaardiga. No ei õnnestunud.

Martin: budgetair: korduvalt kasutanud, soovitan. mytrip.com: 2x edukalt piletid ostnud.

Veel korduvalt edukalt kasutanud: www.lennujaam.ee www.kiwi.com

Ja muidugi kui odav lend välja vaadatud, tasub alati kontrollida, kas seda saab järsku osta lennufirma kodulehelt. Mõnikord saab, mõnikord hinnad tunduvalt kallimad.

tickets.ee on petukaup!

expedia.de - miks just Saksa oma? Lihtsalt harjunud ja näiteks Iiri eurodega lehel olid vanasti samad lennud kallimad. Ja UK lehel käis arvestamine naeltes ja raha võeti krediitkaardi kursi järgi, mis on veidi kehvem kui ametlik kurss. Süsteem on pidevalt paremaks läinud ja klienditeenindus (ka inglise keeles) on olnud isegi keerukate muudatuste ja probleemidega väga hea. Kui lõpphind on kusagil kahtlasemal lehel mõni euro odavam, siis see enam ei müü mulle.

Varem ka mõned opodo lehed, aga neil on nüüd enamasti sama asi, et odavale hinnale lisanduvad hiljem üsnagi suured kaarditasud.

Ja kui saab sama hinnaga, siis alati otse lennufirmadest.

Hinna osas on tõesti nii, et kord on ühes odavam, kord teises. Pileti kehtivuse ja muu suhtes on aga nii, et kui sulle pilet juba korra väljastatakse, siis seda piletit keegi kehtetuks ei tee. Isegi, kui ühel hetkel selgub, et edasimüüja on petis ja müüs alla turuhinna vms. Olen seda teemat korduvalt ühe oma sõbraga rääkinud, kes töötab IATAS just nimelt pettuste osakonnas. Tema sõnul peab pettuse juures lõpliku kahju kandma lennufirma. Ja kui pilet on väljastatud, siis peab sellega ka lennule pääsema.

Omast kogemusest võin veel seda lisada, et edasimüüja (seekord oli müüjaks tikets.ee) kaudu ostetud Turkishi piletitele kehtib ka pika ümber istumisega tasuta ööbimine ja muud hüved, täpselt sama moodi nagu siis, kui osta otse lennufirmalt.

Võtame siis asja lahti:

Tickets.ee on osa sellisest moodustisest nagu TTN. Selle alla kuuluvad (andmed on pärit aadressilt avia.tickets.ua/en/content/about.html.

The company was founded in Ukraine in 2009 with the launch of an online travel agency Tickets.UA. Now, TTN offers travel services under brands – Tickets, KissAndFly, Mytickets, Travelfrom. Company's headquarters is in Vienna, Austria. TTN is represented in Ukraine — Tickets.ua Russia – Tickets.ru Poland – Tickets.pl Moldova – Tickets.md Kazakhstan – Tickets.kz Azerbaijan – Tickets.az Estonia – Tickets.ee Belarus – Tickets.by Kyrgyzstan – Tickets.kg Uzbekistan – Tickets.uz Armenia – Tickets.am Turkey – Tickets.com.tr Romania – Kissandfly.ro Germany – Kissandfly.de Austria – Kissandfly.at the U.S. – Kissandfly.com Nigeria — Kissandfly.ng Mexico – Kissandfly.mx Italy – Kissandfly.it Iran – Kissandfly.ir the UAE – Mytickets.ae Spain – Travelfrom.es

Minnes kissandfly.de lehele, pakutakse supporti järgmistel kontaktidel: TTN GmbH, Tuchlauben 7A, 1010 Wien, Österreich. TTN Eesti OU, 21 Pae St., Tallinn, Estland, 11415. Panda Investments (UK) LTD, 5 Percy Street, Las Suite, London W1T 1DG, Vereinigtes Königreich.

Mis on TTN Eesti OÜ? Esmakande kpv. 26.04.16 Põhikapital 2 500 EUR Juhatuse liikmed Ihor Hrabovych, Andriy Inhulskyy

Arvamused kissandfly kohta tasuvad guugeldamist.

Olen ostnud. Hind kokku oli parem veidi kui mujal. Uued lennuajad on teavitatud korrektselt. Eelkõige sai valitud aga seetõttu, et oli vaja aastavahetuseks 12 kuud ette osta ja seal olid piletid kõige varem saadaval.

Minu viimane kogemus - ostsin aprillis lennupiletid kahele Sansibari. Mastercardiga. Pettumus oli suur, sest ühe pileti maksumus osutus ca 30 eurot kallimaks. Tickets.ee-lt tuli algul meil hinnapakkumisega ja kui saadeti piletid, oli summa kahe pileti pealt kokku pisut üle 60 euro suurem. Otsisin soodsat pakkumist mitme vahendaja kaudu, kui lõpptulemusena suunati ostu sooritama ikka tickets.ee keskkonda. Hea tuttava kogemusest tean, et VISA-ga on vahendustasuga sama lugu.

Tickets.ee võtab raha arvelt dollarites, lõpliku summa saad teada kui raha maha läheb. Olen ise samamoodi kaapida saanud.

Olen aastaid ostnud Ticets.ee kaudu. Tõsi, iga kord lisandub mingi kaarditehingu, ja mis muu jura summa. Summad pole suured ja petta pole ka saanud. Nemad peavad ka milleski elama.

Peab ikka ajukääbk või ticets.ee töötaja olema, kes isaacile miinuse pani. Inimesed võiks aru saada, et petistelt ostes toetatakse nende äri ja pärsitakse ausate tegevust.