Lennureis Mikihiiremaale - no thanks!

Terroristide ja paranoiade küüsis vaevlev USA on muutnud lendamise veelgi ebameeldivamaks. Nüüdsest otsitakse kõik lennureisijad füüsiliselt läbi ning samuti keelatakse juurdepääs oma pagasile tunni jooksul enne maandumist.Keelatud on ka tekid, padjad või muu kraam süles. Iga sinu liigutust võidakse tõlgendada kahtlasena ning huumorisooneta pardameeskond kasutab tulevikus oma võimu senisest veelgi enam ning ilmselt pole palju vaja, et end trellide tagant avastada. Algatuseks maanduvad ilmselt sinna kõik lastega reisijad, kuna lapsega reisides on suht utoopiline eeldada, et väike tegelane püsib paigal, ei vaja lõbustamiseks mänguasju, raamatuid jms sülle või et sa midagi olulist juhuslikult käsipagasisse pole unustanud. Ning huvitav, kas imikud-lapsed otsitakse ka karmide onude-tädide poolt läbi? See on pedofiilidele tõeline unelmate töö, kas pole?

0
0
1
23

Ameerikasse lendamine on kohustuslik?

0
0

Önneks on mul see kohustus läbitud, ning korrata, siiani pole plaanis.

0
0

Nii lolli paranoiamöla pole ammu lugenud.

0
0

Saan aru, et kirjutad enda halvast kogemusest?

0
0

Rändurtsikk on teinud referaadi slashdoti artikli kommentaaridest. http://tech.slashdot.org/story/09/12/27/0635254/TSA-Wants-You-To-Keep-Your-Seat-and-Your-Hands-In-Sight Ja sinna natuke enda emotsioone juurde pannud.

Mina saan igatahes aru. Plaan reisijad tund enne maandumist istmele sundida (mis tähendab, et pissipaus tuleb kaks tundi pikk) - on haige. Täiskasvand tervele meesterahvale pole asi, aga lapsed - naised - vanainimesed... No ei ole neile kõigile põit ega ettenägelikkust antud nii palju.

0
0

Enne neid uusi reegleid ei olnud seal ka ju eriti mugav ja lihtne reisida. Meid valgeid inimesi (eurooplasi) koheldakse seal nagu 3-ndast maailmast parit isikuid. Enda kogemustest tean raakida, et seda vintsutamist on seal liiga palju, aga korra elus voibki sellise mahhoistliku reisi enda piinamiseks ette votma. Peale seda oskad head teenindust hinnata :) Edu USAs. . . . Trip.ee eemaldas tekstist numbrikombinatsioonid ning lisas suured algustähed!

0
0

Campaign, kui nüüd lennuturva kõrvale jätta, siis pärast USA-st tulemist on Euroopa teenindust nagu näkku kusemine. Võib ju vaielda, kas keep smiling on nähtusena hea või halb - aga ta raip töötab ja Euroopa (mitte ainult Eesti) hapud näod hakkavad pärast vastikult silma.

Kas mujale Schengeni ruumist kaugemale reisimine on vähem masohhism? Laaneka "londoni" sõnumeid oled ikka lugenud?

0
0

Siinkohal julgen vastu vaielda. Minuarust on BA ja SASi pardateenindus grammi vorra parem kui AA oma. Ja ausalt oeldes hakkab see keep smiling peale 6-8 lendu juba yle viskama. Tekkivaid probleeme nad lahendada ei oska ja kysimustele vastata ka mitte. Ainult see kuulus keep smiling kogu aeg, aga siinkohal kehtib ka jalle see vana tode, et kellele ema, kellele tytar :) . . . !

0
0

Lihtsalt püstitan teemana küsimuse, kas stjuardessid saanuks seda konflikti ka teisiti lahendada? Vôi tuleb tôesti igale reisijale, kes ülemeelikutele lastele kôrgendatud häälel ütleb " Pea suu kinni!" politsei kutsuda? http://publik.delfi.ee/news/inimesed/article.php?id=28145257&l=wdelfi Ning loomulikult ei pea USA-sse sôitma. Ise saime viimase ebameeldiva elamuse aastal 2007, kui tegime läbi transiidireisijatele môeldud 4 hr kadalipu LA lennujaamas. Kui ülejäänud maailm muudab lennureegleid inimsôbralikumaks ( nt. tuuakse tagasi metallist kahvlid-noad), siis USA töötab sellele jätkuvalt vastu. Maailmas on palju toredaid kohti ning ka transiidi korral saab valida teisi lennujaamu. Nendele, kes sinna lähevad soovin aga tugevat närvi. Kogenud lapsega reisijana soovitaks ma sügavalt kaaluda, kas lapsele on nii traumeerivat elamust vaja.

0
0

Campaign, ma ei pidanud silmas lennuteenindust, vaid üldist.

Aga Ameerika on suur ja Euroopa on suur, muljeid on erinevaid ja ilmselt risti vastupidiseid...

0
0

Minul seevastu positiivsed kogemused. Olen sellel aastal jõudnud teisel pool ookeani käia juba 3 korda ja viimane reis oli 1.5 kuud tagasi. Ei saa nagu öelda, et asi nii hull oleks. (lennanud olen AA-ga).

0
0

Vot kui kahju, et meie tublid moderaatorid ei oma võimalust EPL'i autahvlile paigutada- ka rumal EPL ei tea fakti, et Mikidemaale lendamine ei ole kohustuslik ja viriseb "tühiste" asjade kallal ;) http://www.epl.ee/artikkel/485616

0
0

EPLs Kaivo Koplilt täiesti asjalik artikkel ja erinevalt teemaalgatajast seal ei hüsteeritseta, et kõik lastega reisijad pannakse vangi ning ei aeta mingit pedofiiliamöga.

0
0

Huvitav oleks teada, et kui karmiks need turvareeglid on siis läinud? Kui keegi peaks lähiajal Ühendriikidesse lendama andke siis teada...

0
0

Eile lennukis lehitsetud Daily Telegraphis oli hea kokkuvõte erinevatest uutest USA lennukompaniide reegitest http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/terrorism-in-the-uk/6895516/Detroit-terror-attack-what-passengers-from-the-UK-need-to-know.html Nagu sealt ka lugeda võib, on paljusid neid juba kergendatud või ära jäetud ja ainsana käsib asjad tund enne maandumist ära panna Delta.

Ausalt öeldes on Detroit bomber juhtum üsna õudustekitav ja mina olen küll ennast nõus läbi otsida laskma lootuses, et kuna seda tehakse kõigiga, siis selle tulemusena mõni terrorist lennukile ei pääse või vahelejäämise kartuses lennukile ei tule. Aga noh, küll nad leiavad mõne muu viisi.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased