Lennureisil liiga raske pagas

Tere. Lendasin airBalticuga Saksamaale. Tagasilennuks on ostetud pilet 1 item pagasit (20kg). Kaalusin koti, sain kaaluks 26,5kg. Küsimus: kui täpselt nad kaalu kontrollivad (alates mis kaalust pean juurde maksma). Küsimus ajendatud sellest, et olen moned korrad 23 kilose pagasiga probleemideta lennanud. Teine küsimus: kas pean maksma iga lisakilo eest voi on mul voimalus osta nt 10 lisa kilo voi siis lisa 20 kg. Mis hind voiks olla?

Tänan!

Minu arust see sõltub inimesest kes letis on :) Muidu hinnainfo on ikka teenusepakkuja kodulehel kirjas ja mina loen hetkel et iga lisakilo maksab 15 EUR.

0
0

Nii nagu eelnev mainib ja tõepoolest kõik sõltub letis olevast inimesest. Eelmisel aastal sõitsin Air Balticu-ga Türki. Kohver oli 22.5 ja taheti siis 2.5kg eest lisamkasu- 5 latti per kilogramm. Mahutasin selle 2.5 kilo hoopis käsipagasisse. Tagasitulles oli kohver 29,5 kg ja keegi ei pirisenud midagi.

0
0

Kui lennuk on täis panevad suure tõenäosusega maksama.

0
0

kas ennetavalzt on voinmalik osta nt 1 lisapagas? keegi oskab kommenteerida?

0
0

Palun kirjutage (et teaks, millest ilma olen jäänud), mida te sinna veate, et 30 kilosed kohvrid on? Ma käisin 3 nädalasel reisil Vietnamis. Minu kott kaalus 7,4 kg, millest pool oli fototehnika kaal ja kott ise. Ja olin puhas kogu aeg ja millegist puudust ei tundnud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased