Lissabonis öömaja

Sai tehtud lennupiletite broneering Lissaboni aprilli alguseks. Nüüd küsiks Lissaboni hostelite-hotellide suhtes nõu. Kes käinud ja oskab midagi soovida ? Mis piirkonnas võiks olla kui sooviks öösel rahulikku und ja päeval võimalikult palju ringi liikuda kasutades ühistransporti st. linnast välja väga ei tahaks kolida.

Käisime hiljuti Lissabonis ja ööbisime hotellis Duas Nacoes, meile väga meeldis. Tuba oli väike, aga puhas. Rõdult oli suurepärane vaade Lissaboni väravatele ja peatänavale. Metrooni kaks sammu. Vannituba pidi jagama, aga need olid kohe toa kõrval ja väga puhtad. Hind hetkel 38 eur öö.

Duas Nacoes Address: Rue Vitoria 41 1100 618 Lisbon

0
0

Väga stiilne ja mõnus oli. Otse kesklinnas, peatänavast paarkümmend meetrit ja metroopeatus kohe lähedal. Lisaks sai kohapeal tellida 8EUR maksva 3 käigulise õhtusöögi, mida koha peal mingi tüüp õhtul vaaritas. Vein oli hinna sees ja toit väga hea :-)

0
0

Me ööbisime seal. Hea asukoht, abivalmis ja sõbralik personal.

0
0

Mannapudru! Palju maksis ööbimine "Living Lounge Hostelis"? Kas letihind oli sama mis kodulehel ja kas dorm vooditega toad olid normaalsed?

0
0

Ise küsin ja ise vastan. Vaatasin samuti seda Living Lounge Hosteli ja Travellers House. Valik jäi viimase peale kuna võimalik oli siiski saada private-room, minule sobivatel päevadel. Kui aprillis tagasi siis oskan kommenteerida valikut.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased