London abi

Tere, Novembri alguses 2,5 päeva (R-P) City break Londonisse. Leidsin Madame Tussaudsi kodulehelt nelja atraktsiooni sooduspileti, kus Tussaudsi ja Sea Life on prioriteetne sissepääs aga London Eye ja Dungeoni mitte. Oskab äkki keegi öelda kas neis kahes viimases võib olla selline saba, et ei tahaks oma vähest aega sinna sabas ootamisele kulutada?

Hooaeg suht läbi, sabu ei täheldanud. London Eye ca 100 meetrit ehk 10 minutit, Madame Tussaud ainuke saba Priority sissepääsus,kohapealt ostes sai kohe sisse.

Käisime kuu aega tagasi samamoodi nädalalõppu Londonis veetmas. Võtsime ainult Madam Tussauds ja London Eye combo. Piletid ostsime internetist ette ära, Tussauds´sse läksime laupäeva hommikul kella 10 paiku reserveerimisnumbriga. Sisse saime maksimaalselt 10 minutiga. Madam Tussauds´st saime kohe kaasa ka pileti London Eyele, aga kohapeal selgus, et kohe sellega sappa seista ei saanudki. Kõigepealt pidi selle kõrvalasuvas hoones teistsuguse pileti vastu vahetama (ei tea, milleks see vajalik oli) ja alles siis vaateratta järjekorda. Pileti vahetamisele kulus vast 5 minutit, London Eyele pääsemiseks 40 minutit (võtsime aega, seetõttu tean päris täpselt). Kummalgi juhul ei olnud tegemist priority passiga.