trip-krainetrip-ukraine-dark
London-Dublin-London bussiga!

Otsin netist aga ei leia kohta, kust saaks näha bussi ajagraafikut ja piletihindasi. Silma on jäänud mingi praami ja rongi värk, aga kardan et on liiga palju jamamist. Parem siis juba otsesõit(?) Dublinisse ja tagasi. Keegi teab mõnda broneerimislehekülge?

Veel eelmisel kevadel pakkus seda teenust: http://www.buseireann.ie/ Aga praegu ma ei leidnud lehelt üldse Londonit Sellelt lehelt võid ka vaadata: http://www.nationalexpress.com/coach/index.cfm

...võiksid bussijaama pilgu peale visata. Olen näinud seal reklaamlehti, kus bussireiside info. Londonisse, Scotlandi jne.

Toon ka välja ühe variandi, ei tea täpselt, kas nad sinna sõidavad, aga ehk kuhugi lähistele. Ja muidugi on nendel hinnad ka üsna soodsad. www.megabus.com .

Kuid siiski kunagi uurides on meeles ka, et nationalexpress peaks sinna täitsa sõitma, reis kestis vist üle 12 tunni. Seega võiks Londonist isegi mõelda mõne lennuliini peale.

Ma oleksin esmaspäeval kl ~17.30 Londonis lennujaamas ja sealt oleks vaja saada bussi peale aga nii palju, kui mina olen uurinud, peaks ma öö olema Londonis. See mulle eriti ei meeldiks. Äkki keegi teab midagi täpsemalt!? Ja sama lugu on tagasi tulles, ma peaksin olema pühapäeval, vähemalt kella 15.00 check-ini tegemas. Äkki keegi leiab minu ajakavale vastava bussi London-Dublin-London.