Looduskaunid kohad Phuketi ja Krabi ümbruses

Tere,Oleme minema esimest korda Taisse jõulude/aastavahetuse ajal - nädalaks Phuketile ja nädalaks Krabile, plaan on kindlasti rentida roller ja avastada kauneid kohti. Seega palun soovitage läheduses ilusaid kohti, imelisi vaateid, kohti, kus kindlasti peaks ära käima - selliseid, mis ei ole ainult pildil ilusad, vaid ka päriselus.Võib ka soovitada häid ja hubaseid söögikohti.Aitäh! :)

Me vist tõesti samal ajal samasse kohta, ainult, et Krabile me seekord ei lähe :-) Aga Krabilt soovitan saari. Koh Jumil meeldis Andaman Beach Resort. Kilomeetrite kaupa ilusat ja rahulikku liivaranda. Koh Lanta.Aga Phuketil meeldib mulle kõige rohkem Mai Khao Beach. Ilus ja vähemalt 2015 oli veebruaris oli ülivähe inimesi.Kui aega rohkem, võib minna paariks ööks Koh Yao Yai saarele.Phuketi botaanikaaed meeldis. Big Buddha oli päris võimas.Me ise 3 ööd Phuketil ja edasi Khao Laki. Seal pole varem käinud.

Phuketilt  Similani saared. Võrratu. 

Mina Krabi asemel läheks Koh Lanta poolsaarele. Kaunid rannad, päevaks rentisime minibussi inglise keelt oskava juhiga, kes vedas meid kogu päeva mööda saart. Koh Lantalt võtsime ka laeva reise. K¨õige kaunim  saar oli Koh Rocki saarel - super kaunis.Kui veel Krabile lähme, siis ainult Koh Lantale (jäi veel kohti avastamata, et 1 nädalast jäi väheks) ja teine nädal Phuketi

TereSiit leiad lindalsti palju infot kuhu minna ja mida teha.  Pildid ka kenasti olemas :) https://paradiisisaar.ee/https://www.facebook.com/groups/paradiisisaar/Päikest! 

Imelised vaated ja rannad kaljude vahel on Krabis - Tonsai Beach ja Phra Nang Princess caves. Kumbagi rolleriga ei pääse, tuleb Krabilt paadiga Railay Beachile sõita ja sealt jalutada. Sinna tasub kindlasti ka paariks ööks peatuma jääda. Raileys on suur valik öömaju igale maitsele, aga kui väga nõudlik ei ole ja eksootika meeldib, siis Tonsai Beachil on imeodavad bungalowd kaljude vahel (15-20€ öö kahele). Soovitan soojalt.Söögikohti on igal sammul - vali ainult, mis meeldib! Me pole Tais mitte kunagi halba toitu saanud - kui, siis ainult liiga teravat. Kui suur chilli-sõber pole, tasub öelda "no spicy" :)