Los Roques

Soovin teada, kas keegi on käinud Los Roques'e arhipelaagis, oskaks avaldada arvamust vs Isla Margarita ja veel parem, kui oskaks soovitada mõistliku hinnaga posadat.

Endal samuti minek Venezuelasse novembris ja hea meelega loeks midagi Los Roques´e kohta. Vaatasin, et lennupileti saab edasi-tagasi 295 USD eest - ise leidsin esialgu ainult sellist võimalust. Aega oleks kokku 4 päeva - kas selleks ajaks tasuks Los Roques´ele minna? Või oleks see hoopis liiga palju?

Kõik mõtted ja arvamused on teretulnud. Ka posadade soovitused.

Ma ka novembris Venezuelas. Ja pakun veel mõne alternatiivse saare välja: Aruba, Bonaire, Curacao, Trinidad-Tobago? Viimastele soodsaid lennuvõimalusi ma Caracasest ei leidnud, kuid nn ABC-saartele saab küll nii pealinnast kui lähedalt Valenciast 150-240 dollariga edasi-tagasi (vt www.flydae.com). Oskab keegi neid võrrelda?

Võtsin vahepeal Los Roqueselt majutuspakkumisi ning vaatasin lendusid. 5 päeva Los Roquesil (all inclusive, aga trippideta) läheks kahele maksma 1000 EUR. Kuna seal mujal kui oma hotellis kusagil suurt süüa pole, siis all inclusivile eriti alternatiivi ei ole. Hoolimata madalhooajast ning minu soovist veeta seal päevad nädala sees (pühap-reede) ei tulnud keegi hinnast alla.

Sama periood Isla Margarital 5* hotellis all inclusive koos autorendiga 500 EUR.

Kohalikku feelingut otsin siis pigem Choroni ümbruses ja Los Roques jääb minu poolt külastamata. Kui keegi soovib ikkagi kontakti posada kohta, mis erinevates foorumites on saanud kõrgeid hinnanguid, siis vaadaku www.posadamacondo.com Alessandro vastas kiiresti ja adekvaatselt ning on valmis orgunnima ka lennupiletid.

Nii, peale broneerimiskatset läks Isla Margarita hotell siiski oluliselt kallimaks ja õnnestus saada hea pakkumine Los Roqueselt. Loodetavasti saan mõne aja pärast ka ise kommenteerida, kuidas see Venezuela pärl siis välja näeb.

Kes kahtleb, kas minna Los Roquesele voi mitte, siis viitan omaenda uudisele "Paradiisisaarte viimased paevad"

http://trip.ee/content/paradiisisaarte-viimased-paevad.html

Taas kukkus üks saare vahet kurseerivatest lennukitest alla.

http://www.postimees.ee/1094700/itaalia-missoni-moemaja-juht-kadus-venezuelas

Kontrollisin oma fotodelt järgi, et õnneks ei lennanud mina sama lennukiga.