Loteriimajutus Kanaari saartel?

Tere, mul on plaanis minna oktoobris või novembris puhkama ühele Kanaari saartest. Ise pole ma enne just kuigi palju reisinud ja sellepärast tekkis mul küsimus, et milles seisneb loteriimajutus? Mis on selle võimalused ja ohud?

OMFG!!! Kui Sa juba siin foorumis oled, siis enne kui hakata küsima sellist üldist küsimust, siis palun veendu, kas see ei ole juba mitte sajas sarnane küsimus, kasutades otsingut või surfates mööda vanemaid teemasid.

0
0

no anna andeks! sulle teadmiseks ma vaatasin vanemaid küsimusi ka, aga näed, ilmselt ei leidnud endale sobivat vastust. selle asemel, et inimesi osatada võiks veidi sõbralikum olla ja äkki isegi aidata, või mis?

0
0

Sellised küsimused tuleb esitada reisi korraldavale ettevõttele. Tripi kommentaarid on subjektiivsed ja nende õigsuse eest ei vastuta tegelikult keegi. Kuigi - kui kommentaare on palju, siis võib selguda ka kuldne kesktee - enam-vähem adekvaatne info. Ma lõin ise ka prooviks lehe paremas ülaosas olevasse kasti "loteriimajutus" ja klikkasin "otsi". Tuli 5 lehekülge topicuid vastava teemaga - neist umbes kolmandik käib Kanaaride kohta. Ja infot on minu arust piisavalt - seinast seina... Ma kahjuks ei oma ise kogemusi loteriimajutusega reisimisel, kuid olen endale selgeks teinud asja olemuse:

Plussid: soodus hind

Miinused: 2** või paremal juhul 3*** tärni-võtme väärilised vms majutusasutused, sageli apartemendid, sageli keskusest või rannast eemal, hommikusööki üldjuhul hinnas pole, sageli hotellide tase vägagi madal, ei maksa loota, et äkki saad loteriivõidu - ei saa. Reisibüroo on teinud bronni kõige odavamatele vabadele kohtadele ja Teie kohale jõudes aitavad büroo kohalikud partnerid loteriitajad siis laiali jagada.

Minu soovitus - kui on vähegi võimalik loobu loteriist ja vali endale ise hotell. Veel parem - koosta endale või lase koostada individuaalreis. Kui ei ole võimalik loobuda esita siin esitatud küsimus reisibüroole - nad on kohustatud reaalset infot jagama. Kui ei jaga, saada kukele ja vali normaalne büroo.

0
0

Aga mina olen viimasel ajal just loteriiga käinud - Rhodosel, Portugalis ja Tenerifel - kõikides sihtkohtades täiesti normaalsed hotellid olnud. Nagu küsitud, täpsemalt siis Tenerifest ja Horizon Traveli kaudu käimisest. Horizoni loteriihotellidest 2 asuvad täiesti kuurordi keskuses ja jah, merevaadet ei pruugi olla. Kolmas, Laguna Park 2 asub u 700 m kuurordi peatänavast eemal mäeküljel ja sealt avaneb 100% kaunis ookeanivaade koos La Gomera saarega(juhul, kui satud ikka maja 2.-le korrusele)... Loterii-hotellid olid kõik apartemendid, s.t. 2-toalised kööginurga ja -varustusega, tõsi, luksust ei olnud ja vähe kulunud oli ka , kuid puhas-korras. Supermarketid-peatänav-bussipeatused ca 700 m raadiuses ja veepark hotellist 200m kaugusel. Nii et kui ei ole oluline esmaklassiline hotell, siis mina soovitan küll rahulikult seda odavamat varianti.

0
0

Oled sa oma sõnades 100% kindel? Nii palju kui mina tean, on tavaliselt loterii hotellid sellised mille eest turfima on kas juba raha osaliselt välja käinud või peab leppetrahvi maksma või mõne muu lepinguga seotud, tänu millele PEAB sinna kliendi saatma. Osad fimad muidugi on leidnud variandi kuidas täismüüdud hotellidele, lisakohti leida - juhu hotelle kasutades aga need peaks üksikud olema. Ehk siis tagasitulles asja oa juurde, loteriihotell peaks olema üldjuhul hea või vägahea hotell

0
0

Ma ei ole 100% kindel, kas kõik ettevõtted turistide peedistamisega tegelevad. Kindlasti toimib ka see leppetrahvide variant, kuid kuna küsiti ohtude kohta, siis nii ka vastasin. Kuna olen aastaid reisimise koha pealt silmi ja kõrvu lahti hoidnud, siis olen ka üsna palju kuulnud loteriimajutuse hotellide kritiseerimist. Ju siis see oht on reaalne. Ja nimesid nimetamata - selles olen küll 100% kindel, et selliseid skeeme, nagu ma eelmises postis kirjeldasin on paar bürood kasutanud Egiptuses, Kanaaridel ja ka Kreekas.

0
0

Meie käisime GC-l viimase hetke pakkumisega, ei võtnud loteriid, aga valisime pakutavast ühe soodsaima ning loteriikad pandi ka lõpuks meie hotelli. Ja hotell oli täitsa normaalne. Korra olen Egiptusesse võtnud loteriimajutuse ja ei saa ka kurta. Loterii puhul ütleb see sõna juba kõik - sul kas veab või ei. Aga kui raha vähe ning reisida tahad, siis miks mitte.

0
0

Sai ka märtsi lõpus käidud happy traveli loteriiga GC-l , sattusime Corona Roja hotelli. Igati vinks vonka ja asus Playa del Inglesis, rand oli mingi 2-300 meetrit. Hinnaks nädala kohta oli 4500 eeki näo pealt, sööma pidi muidugi oma raha eest aga Playa del Ingles on igasugu buffet restorane täis kus mingi 5-6 euro eest saad õgida nii palju kui jõuad. Niiet naisega kahepeale maksime 9200 eeki koos kindlustustega ja jäime väga rahule. Muuseas Kanaaridel on Happy Travelil kõik hotellid, kaasa arvatud ka loteriihotellid, keskustes ja mereranna lähedal. Nii et eriti puusse panna ei anna . . . . Trip.ee nägi natukene vaeva postituse loetavaks tegemisel!

0
0

Olen käinud Tenerifel ja Gran Canarial loteriimajutusega. Minu jaoks suurepärased hotellid , hea hind ja mere lähedal. Apartementides on korralikud köögid, saad ise valmistada toitu - ükskõik, kas võtad kodust kaasa või ostad kohapeal. Eriti puudutab see hommikusööki, sest eriti GC-l on mõnus ööelu ja Sul ei tarvitse vaevata ennast varase tõusmisega, et minna sööma hotelli hommikusööki. Pärast veel kripeldab, et makstud nagu, aga söömas ei käinudki. Reeglina loteriimajutust võttes oledki saanud loteriivõidu. Hr Ixxx pole seal ilmselt käinud või ei saanud teemast aru.

0
0

Käisin ka loteriimajutusega Tenerifel selle aasta jaanuaris. Pakkumine oli tõesti viimasel hetkel ja ülisoodne (3495,-), et tühistasin Egiptuse broneeringu (kust polnud veel vastust tulnud) ja minek. Oli küll kartus, et nii väikese raha eest võib äkki sattuda ei tea kuhu, aga turismibüroo rahustas, et seal ei olegi valikus nii kehvasid hotelle, et peaks kartma. Ja sattusime Laguna Park2 hotelli, kuhu kusjuures oligi eelnevalt soov minna, aga ei saanud, kuna oli väidetavalt välja müüdud- vot siis saatus, saime lõpuks ju poole odavamalt. Hotell on mäenõlval astmeliselt ja kui saab teisele korrusele toa, siis lausa miljonivaade ja super rõdul aega veeta. Uurisime, et täishinda makstes kas saab ka seda teise korruse tuba juba ette broneerida, aga selgus, et ei saa, kohapeal on ikkagi kõigi jaoks loterii kuhu satutakse, konkreetset tuba ette broneerida ei saa turismibüroode kaudu reisides. Seega ka täishinda makstes võid saada hotelli kehvema toa. Meie jäime igatahes sellist hinda makstes ülirahule. Üldiselt Kanaaridel ei tasu küll loteriimajutust karta, kui oled valmis, et mere äärde tuleb natuke jalutada ja süüa ise teha või käia kuskil väljas söömas ja kui pole plaani terve puhkuse ajal ainult hotellis istuda. Kaks aastat tagasi käisin üksi loteriimajutusega Santorinil ja sain ka nö loteriivõidu sisuliselt. Sattusin Tuuleveski Villasse ja jäin ülirahule nii hotelliga kui ka seltskonnaga, kes samasse hotelli oli paigutatud. Siis oli see villa just valminud ja hästi värske, ainuke puudus, et basseini polnud veel ehitatud, nüüdseks on see ka olemas. Ma arvan küll, et loteriimajutust ei tasu karta, kui pole ka eriti nõudlik, sest hotell moodustab siiski puhkusest väikese osa. Enamuse ajast käiakse ju nagunii ringi uudistamas ja kui voodi on olemas ning puhtad linad ja soe vesi, siis ju tegelikult kõik vajalik suurepäraseks puhkuseks olemas, ülejäänu ju sõltub ikka sinust endast, kui põnevaks ja meeldivaks puhkus kujuneb.

0
0

aitäh kõigile:)

0
0

Tenerife saare pärast tasub kohe kindlasti minna, kui teil just hotellipuhkus pole plaanis!

0
0

Viimase peal saar Kanaari saarestikus, mine kindlasti!!! Loteriiga paigutuse võimalus on saare lõunaosa (hotellilinnad+peopaigad) või põhjaosa (väheke vaiksem ja sõbralikum ja kodusem).

0
0

Üks väga õudne hotell, kuhu loteriimajutujad pannakse on Playa Honda. Juba aastal 2006 tundus, et see on küll viimane aasta kui toda pakutakse aga veel eelmisel aastal oli ta pakkumisel. Peale eestlaste elasid seal vaid kohalikud köögiteenijad. Õhtuti kakeldi, valgust ei olnud, tuul tõmbas. Kõrghoone mis on ehitatud 60-ndatel ja hiljem pole seal remonti tehtud. Juba selle hotelli olemasolu pärast ei julgeks Tenerifel loteriimajutust võtta.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased