Lõuna-India.

Tere,Kahel naisel on plaan minnaa Lõuna -Indiasse 3.veebr.Kes on käinud seal,andke palun infi huvitavate linnade ja vaatamisväärsuste kohta?Oleme käinud Põhja-Indias.

Lugege enne minekut läbi Arundhati Roy raamatu "Väikeste asjade jumal"

vaatamisväärsus on nt Nagardžuna Sagari tehisjärvel paiknev saar, kus peaks reklaami kohaselt olema kloostrivaremed ja muidu toredad katkised kivid. Pärast poolepäevast vaevalist sõitu mööda tavalist india maanteed ja toredat laevasõitu selgub, et üks post on püsti ja kogu muu kivi lihtsalt mööda saart laiali :) Sarnane vaatamisväärsus on Amravati stuupa kunagine asupaik. Arvestades, et kohalikud väga kivide juurde minna ei viitsi, saab seal hetkeks vahtimisest rahu, mis on selliste kohtade põhiline kasutegur. Mõlemad Andhra Pradeši osariigis. Taustainfoks LP-st kirjelduse lugemisel ;)

Madrasest veidi lõunasse jääb Auroville. Üritus teha multikultuurset rahvaba hipikommuuni - päris nii ei läinud aga huvitav on ikkagi.

Ning tore koht oli Tiruvannamalai - templid ja ashram ja rohkelt pühadust:)

Lisaks veel Nilgiri mäed, nt Ootysse sõita auruveduriga - väga ilus.

... m6ni piirkonda tutvustav reisiraamat ja uurige ise! Keralas ja Tamil Nadus ja Karnatakas on NII PALJU vaadata, et ei oska teile midagi soovitada. K6ik oleneb ka sellet, palju teil aega on.

Tervised! Arvo @ Ooty

Tänud vastanutele,raamat ootab juba lugemist.Muide,kas keegi lendab Mumbaisse 3.veebr.Äkki lööks kampa?