Lufthansaga ca 7800 EEK TAISSE

lufthansaga on edasi tagasi 26000 bahti, kui panna suvalised kuupäevad! kindlasti on odavamaid varjante ka www.lufthansa.com

Selge siis. Mina proovisin aina Frankfurt-Bangkok.

0
0

Saksamaalt-Taisse. ISe peaks end sebima Sakasamaale!

0
0

Äkki täpsustad kuupäevi, millega sa sellise hinna said? Proovides erinevaid kuupäevi jaanuarist veebruarini ei näinud ma ühtegi hinda, mis oleks alla 15 000.

0
0

aga sain ca 8800, või on mingi muu kurss?

0
0

Panin nov lõpp dets algus, siis oli hinnaks 26 000 bahti. ja Hamburg -Bangkok.

0
0

Sinna ikka maksud juurde.

0
0

Moded võiks siukest eksitavat infot ka vahel adekvaatseks modida kirjavahemärkidega sebimise asemel ;)

0
0

Selleks peaks olema trip.ee-l tugevad sponsorid ja tugev reklaamimüük. Saaks palgalised kohad luua, sõidutada modesid mööda ilma ringi ja need kontrolliks igasugu foorumis jagatava informatsiooni tõelevastavust. Ma juba kujutan ette kuidas ma kontrollin Kongos kahe küla vahelise bussiliini olemasolu :) Huvitav, kas "koduigatsuskompentsatsiooni" kah makstakse :))

0
0

Tühja sest bussiliinist... Pigem kujuta ette reaktsiooni teemale "mis riigis on kõige kuumemad tibid?". Tripi moderid lendamas mööda maailma, panemas kõike mis liigub, ainult koduigatsuskompensatsiooni vist ei saaks :)

0
0

Hberti idee on väärt mõte! Aga naised unustasid tripp modede seast! Pigem saaks delfiiniga sõbraks kui ajaks kuumimaid tibisid komandeeringu ajal taga!

0
0

Okei, mul ka üks "variant" - Helsingist Lissaboni 7 eurot edasi-tagasi! :)

0
0

On olemas ka "kalleid" naisi Snoop:D !

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased