Lundhags matkasaapad

Tervist

Kas keegi oskab öelda midagi Lundhagsi saabaste kohta. Paistavad hirmkallid, aga...

Ega sa lehe paremal servas otsingut ei viitsinud kasutada, onju?

Lisaks võid vaadata foorumit www.sodur.com.

Ega Lundhagsi saabastest pole ju eriti siin kirjutatud, seega otsingust ei leia midagi.

Endal on Scout (number 48 :), pole mingeid pikki ekstreemsusi läbi elanud nendega, niisama käin vahel siin seal ja kasutan ka motikaga sõitmiseks. Minu hinnang on positiivne. Tegu on väga lihtsa saapaga millel puudub vooder ja see mulle just meeldibki. Tuleb kasutada paksu sokki voodrina. Ise kasutan ühte paari paksemaid tehnilisi matkasokke.

Uuest peast vajavad sisse käimist, alguses tunduvad parajad jäigad "kirstud". Vibram tald on jäik, see on hea.

Minu saapa puhul on paar konstruktsioonilist pisiasja, mis oleks võinud olla lahendatud paremini (paaris kohas on potensiaalne oht niitidel puruneda). Huvitaval kombel tootja pole sellele tähelepanu pööranud, kuigi mulle jäi kohe silma, et saaks teha robustsemalt.

Üldiselt võib soovitada küll ja üldjuhul head asja väga odavalt ei saagi.

http://trip.ee/node/3511 selles jutulõngas on 3 umbes samade faktidega sama põhjalikku postitust Lundhagsist. Postitame ikka matkasaapa juttu sinna edasi, eks?

2-kordne Erna-retke võitja, Reservohvitseride Kogu võistkonna liige on juba paar korda mingis seiklejate või ekstreemspordi ajakirjas kiitnud neid saapaid kui parimaid saadaolevaid.Ise olen neid kasutanud viimased 4-5 aastat jalgsimatkadel Vahe-Eestis(Soomaal ja Kõrvemaal), Nepaalis, Jotunheimis Norras, Lapimaal, Araratil jne.Kerged, tugevad,parajalt kõrged, vettpidavad, vastupidavad, veidi kallivõitu.Kokkuvõttes- head matkasaapad.