M: Reisikott seljakott matkakott suur HALTI Extreme Roni (70L)

Suur ja mugav seljakott Halti Extreme Roni.

Avatav nii ülevalt, põiki keskelt, kui ka alt. Ülimugav kott olukordades, kus täis pakitud koti seest on midagi kiiresti tarvis. Tänu juurdepääsule kolmest erinevast kohast, pole enam vaja tervet koti sisu tühjaks kallata, et midagi koti keskelt või põhjast kätte saada. Iseäranis abiks tollipunktides ja lennujaamade turvakontrollides, mil tavaliselt iga minut arvel ja suure seljakoti ümberpakkimiseks aega napib.

Seljatoe sees kaks muudetava kujuga alumiiniumist raami. Külgmised taskud eemaldatavad (taskud on parandustega). Mitmetest erinevatest rihmadest kokku tõmmatav, mahukamaks tehtav ning mugavaks kohandatav. Mugava polsterdusega õla- ja vöörihmad. All lisarihmad peno või riiete jaoks. Kõige alumisem sektsioon soovi korral tõmblukuga siseseina abil ülejäänud kotist eraldatav. Sinna võib panna näiteks reisiteki ja reisipadja, mille saab iga hetk mugavalt kätte ilma, et selleks ülejäänud koti sisu segamini peaks pöörama. Põhjamaade kvaliteet (Soome firma). Kõrgus ca 84 cm, laius ca 34 cm. Kotile liitreid pole märgitud, aga hinnaguline mahutavus ca 70 liitrit.

Müüa 1-eurose alghinnaga ja piirhinnata enampakkumisel, parim pakkuja saab endale. Lisainfot näeb ja pakkumisi saab teha lingist: https://goo.gl/s7RLFT