M: USA rahvusparkide pääse

Müüa USA rahvusparkide aastakaart/-pass (Annual pass/America the Beautiful). Sobib kasutamiseks kui kavatsete külastada mitut rahvusparki. Kehtib kuni oktoober 2017.a.
Üks allkirjakoht on vaba. Vaba allkirja koht tuleb tulevasel kasutajal allkirjastada ja sel juhul kehtib antud kaart ühele autotäiele reisijatele (allkirjastaja peab olema üks reisijatest).

Hind 30 euri. Kohapealt ostes on hind 80 USD.
Kaart asub Tartus
Info: 56656628

Tervitused!

Kas see pass annab võimaluse vaid teatud rahvusparke külastada, kas see pole nimeline ja dokumendi alusel. Mis tähendab 1 allkirjakoht on vaba, kas see ei ole ostja isikuga seotud ja saame seda vabalt kasutada, mis tingimused ja võimalused kehtivad meil selle kaardiga.

Heade soovidega, Veronika

Kas saaksite olla oma kogemustega meile abiks, mida oleks hea teada, külastades ja kohal viibides, läänerannikut avastades 7.juuni kuni 7.juuli. Liigume Los Angeles, Santa Monica, Las Vegas, Surmaorg, Mojave kõrb, Kanjonid, Yosemite, sekvoiad, indiaanlaste reservaat, Flagstaff, San Diego veepark ja loomaaed, Tijuana, San Diegost siselennuga San Franciscosse, Kuldne sild, sealt üle pidi olema lahe koht, rendiautot kasutame muidugi. Tore oleks kuulata veidi õpetust seal juba kogemusi saanul!

Tervitustega, Veronika

Tripikad räägivad
Lennupiletite, reisivarustuse ja muu reisimiseks vajaliku ost ja müük