trip-krainetrip-ukraine-dark
Mäepiletist Ares

Vaatasin netis mäepileti hinda Rootsis Ares ja kas tõesti on nii et igal mäel eraldi pilet? Näitab Are ja Björnen ja Duved eraldi aga kui on soov igalpool sõita?

ei, seal on nii, et Are pilet kehtib igal pool, aga Duvedi ja Björneni piletid vastavalt ainult Duvedis ja björnenis. Osta see Skipass Are ja saad rahulikult igal pool sõita kus tahad!

Duvedi/Tjegefälli või Björneni jaoks saad osta eraldi pileti kui Ares sõita ei soovi tollel päeval, hind oli midagi 240 SEK umbes. Samas Are pilet on ka pea 100 SEK kallim, ca 320 SEK. Hinnavahe tuleb kui osta mitme päeva pilet alates 3 päevast, siis kukub 40 SEK Are pileti hind. Meie mõtlesime igal hommikul ilma, lumeolude ja tuju järgi välja kuhu minna. Selles mõttes pole nagu suurt pointi maksta 100 SEK rohkem kui Are keskusesse ei jõuagi tollel päeval, vaid lased Björnenis või Duvedis liugu.

Ise soovitaks küll osta terve pileti, saad lasta kõigis kolmes kohas. Kunagi ei tea kus parajasti isu tuleb sõita. Ja pealegi Björnenis on ikka varem sõitnule natuke nadi liuelda