Majutus Acapulcos

On plaan ööbida Acapulcos 14-19 märts, oskab keegi soovitada seal head aga odavat majutust, ning mida soovitate seal kandis teha.

Zocalo ymbrusest leiab odava hinnaga hosteleid.Ise maksin 90krooni 66 eest. Kahjuks ei m2leta hosteli nime:( Rand miski 15-20 minuti k6ndimise tee aga saab ka kohalike tuunitud bussidega kiiremini. Linn mulle ei meeldinud ja peale rannas vahtimise ei teinudki seal midagi. Seega ei tea mis seal linnas veel teha oleks:P

Miks linn ei meeldinud? Kuhu seal kandis soovitad siis minna? Meil trip a´la selline, et MC(saabumine)-Teotihuacan( püramiid)-MC (linna peal kolamine)-Puebla(safari)-Cuernavaca (veekeskus)-Acapulco (päike)-MC (tagasi koju) Me tegelikult sellepärast valisimegi selle kandi,et saaks natuke ka rannas lebotada ja puhata, enne seda teeme natuke tripi moodi asja:) Kas majutusega on mõistlik broneerida või ikka kohapeal ise vaadata? Kas Acapulco kandis eestlasi ka elab?

Maitse asi muidugi. Ise otsisin midagi ehedamat, vaikset ja ilusat. Puerto escondido oli see mis suutis ookenirandadest j2lje j2tta ja l2heks teinekordki tagsi. Acapulco rand asub kohe linna keskuses ja seega l2rmakam, ranna22rt kaunistavad kohati k6rged hotellid. Suured supermarketid paari sammu kaugusel. Rohkem turismile orienteeritud koht. Rand muidu kena. Puerto Escondido miinuseks oleks suured lained kui pole just surfaja. Kui otsustad siiski Puerto Escondido kasuks siis on 1 hea hostel soovitada otse rannas..

J2tan siia enda pildialbumi lingi, et saad neid randu vaadata.. http://picasaweb.google.com/armandkuld

Millagi koju j6uan siis proovin pikemalt Mehhikost abistavat infot kirjutada, kuid hetkel siin kohalikke netipunkte kasutades, ei viitsi:P

Saabusin just Acapulcost. Lühidalt öeldes on seal kuum. Nii kuum, et päeval rannas olla ei suuda, va vees. liikuda saab aga ei kujuta ette, et peaks lesima rannas.

Puerto Escondidoses veelgi kuumem. Seal suutsime päikese käes olla ca 15mintsa ja siis vette jahtuma. Päeval käimisest ei tulnud midagi välja, lihtsalt vegeteeriti see aeg:)

Me olime Acapulcos Hotel del Angel. See oli mõni tänav keskväljakust aga samas üle tee oli rand. Ok, rand polnud küll kõige peenema liivaga aga arvestades kui vähe me suutsime rannas päeval olla ning kui lähedal olid erinevad asjad (zocalo, kaljuhüppajad jne) siis oli väga hea asukoht. Hotell oli odav, mõnusa rõduga peatänavale ning randa ja kruiisilaevade sadamale. Toa hind oli 320.- ning hind ühele inimesele olenes nüüd sellest mitu "magajat" toas on (mahutas kuni 4 inimest). Kõrval asus ka Hotel Enrique kuid selle kohta lähem info puudub.

Acapulcos polegi suur miskit teha. Meie olime seal 2 päeva ning no ütleks, et 3 oleks paras olnud. Esimesel päeval tegime jalutuskäigu nn kesklinna piires, väheke õhtupäikest ning siis kaljuhüppajad. Teisel päeval käisime linnatuuril (ca 3h)- näidati vana linnaosa, mis kunagi väga kuulus oli jne. Lõpuks käisime ka nn uues Diamont Acapulcos. Lihtalt huvi pärast. Eks seal on uhke jah, nagu teine USA:)) ranna liiv on pehme (aga tuline) rannas sõidavad ATV ning ratustatakse. ujuma ei soovitata minna sest laine liiga suur. Ja õhtul käisime härjavõtlust vaatamas. Siis on seal võimalik minna laevaga merele- kas siis pidutsema või kalastama. No ja eks sealt miskit leiab veel...

Nagu Täpigi, ööbisin minagi hotellis Angel. Hind oli odav, hotell oli küll peatänava ääres, kuid rand oli tõesti kohe üle tee. Ja kaljuhüppajate juurde oli võimalik minna jala. Julgen samuti soovitada. Hotel Enriques käisime sees, kuid see oli tõeline urgas. Räpased toad ja üldse väga kahtlane tundus. Angelis oli aga just lõppenud kapitaalremont. Lisan veel niipalju, et need mainitud hotellid asuvad nn vanas Acapulcos, Zocalo lähedal. Hotellide ja peamine valgete inimeste mass asub teisel pool lahte uues Acapulcos. Uues osas on kõrghotellid üksteise otsas kinni kuigi rannad ilmselt paremad. Sealt leiab ka hunnikute viisi ööklubisid, Mcdonaldseid jms. Vana-Acapulco oli ehedam ning Mehhikolikum. Söödud sai restoranides, kus sõid ka kohalikud ja täiesti huvitavaid asju sai proovida. Mina näiteks proovisin Zocalo ühes söögikohas ära Pozole nimelise supi. Aga see on hoopis teine jutt juba... Reisist olen kirjutanud muidu pikemalt siin - http://mehhiko2007.blogspot.com/

Hei. T{nud majutuse soovituste eest, ma homme Acapulcosse ja ex proovin ka sinna saada. Kuna ma ise seal kokku 5 p{eva siis loodan, et leian ikka tegemist seal, siinse jutu j{rgi seal midagi eirlist teha pole:( Kuna ma t{na veel Cuernavacas siis kas oskab keegi {elda siinsete veekeskuste kohta. Plaan lapsega minna aga ei tea kas EL Rolosse v+i Oaxtepeci, mis arvate? Kui aega ja viitsimist siis v+ib veel kirjutada tegevustest Acapulcos. Vaja ju 5 p{eva seal m{{da veeta :)

Tnx

on kindlasti suurem kui Oaxtepec, aga sa peaksid sealt järgi küsima, kas neil on k6ik atraktsioonid avatud. Meie käisime augusti l6pus, kui kool juba alanud, ning nädala sees olid lahti vaid teatud atraktsioonid, sedagi kordamööda. Oaxtepec on väiksem, aga (vähemalt) nädalavahetusel on lahti k6ik atraktsioonid :) Tegevust jätkub m6lemas :)

ja suht ok koht oli. Kuna laps ka kaasas siis talle v}ga meeldis ja atraktsioonid just t{pselt nii nagu Rhea r{{kis, et k+ik ei olegi avatud ja kui siis kordam{{da:) Mina reedel k{isin ja suht v{he rahvast, v{ga m+nus oli, ei kujta ette kui peaks n}dalavahetusel minema, sest siis {eldi, et rahvast ikka paksult t{is. Buss Cuernavacast ka ainult nv-sel pidi minema, me reede hommik ilusti bussijaamas aga siis selgus, et ei saagi :( pidime taksoga minema. aga siiski oli asi seda v{{rt. Homme siis Acapulcosse...ootan p+nevusega juba. Aa...keegi r{{kis kuumusest seal, siis nt t}na oli EL Rollos ehk siis veepargis p{ikse k{es 47 kraadi....julm:)

Need, kes on Hotel del Angelis ööbinud, on teil mõnda meiliaadressi, mille kaudu saaks ühendust võtta või oskate öelda selle kodulehekülge? Ise ei leidnud otsinguga. :(

Kahjuks ei ole kontaktandmeid, kuna ei bronninud hotelle ette. Sai lihtsalt kohale mindud ja küsitud, et kas vaba tuba on. Oli.