Majutus Austrias ja Baieris ?

Kuidas seal kandis juulikuus ringi sõites ette broneerimata majutuse leidmisega lood on ? Kas väga keeruline ja aeganõudev ? Palju maksta võiks ? Kas võib ka suvaliselt telgi kuskile karjamaale või kartulamaa otsa püsti panna ?

Majutuskohti on küllalt, linnade lähedal külades või eeslinnades on palju nö pensioneid, kus kohe silt maja sissesõidul "frei" kui vabasid tubasid saadaval. Keeruline ei tohiks olla, oleneb ka kohast. Parem oleks mõned päevad ette ikka üle vaadata, kus võimalik oleks ööbida. Tavalised toad on ikka alates 20-30 eurist inimene. Telkimisega ei ole väga kursis, kui kuskil keelumärki ei ole, eks siis ikka võib, aga oma kogemuste põhjal on suhteliselt raske Baierimaal sellist vaba platsi leida, kus telk lihtsalt püsti panna.

0
0

Karjmaal telkimist ei oska kommenteerida, kuid kämpinguid peaks ikka leiduma päris tihedalt. Loomulikult tasub enne välja uurida kus täpselt ja kui tihedalt valitud marsruudil neid on, kuid ise oleme siiamaani ikka alati telgi ja auto jaoks koha leidnud.

0
0

Telkimiskoha leidmine võib olla õnneasi. See tahab natuke kogemust saada. Igale poole ikka ei tohi ronida ja igal pool polegi sellist kohta võimalik leida. Mida kaugemal linnast, seda suurem võimalus midagi leida. Aga keelumärki tasub kindlasti austada. Tähtis on, et telkimisest ei jääks jälgi maha. Muidu on järgmistele soovijatele teeots suletud. Olen mõned korrad ka kohaliku talumehe käest luba küsinud. Siis pead muidugi keelt ka oskama. Ei ole siiani keelatud, kui ise viisakas oled.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased