Majutus Kanaari saartel - Fuerteventural

Tere! Kas keegi on sinna ka omal käel läinud ja majutuse sealt võtnud? Millise hinnaga ja kus soovitate olla? Tegu siis lastega perega. Ette tänades!

Mina võtan majutuse tavaliselt otse omanikelt, tuleb soodsam kui hotell. Nüüd just ka Fuerteventurale minemas ja vaatasin selliseid lehti nagu homelidays.com, ownersdirect.co.uk, holiday-rentals.co.uk, homeaway.es. Samas otsin alati ka lisaks märksõnadega googlist, näiteks "fuerteventura villa pool", "fuerteventura apartment pool", fuerteventura accommodation" ja vaatan esimesed 20-30 läbi. Corralejo on näiteks üks suuremaid kuurorte ja El Cotillo ja Caletas de Fuste ja Morro Jaba lõunas samuti. Mereäärsed elamised on enamasti kuurordis, erilist privaatsust pole, samas lastega ongi võibolla parem mingi suurema kompleksi apartemendis, kus on olemas lastebassein ja mänguväljak. Konkreetselt kohti ei tea soovitada,kuna ise otsisin rahulikku omaette majakest väljaspool kuurorti, kus oleks oma bassein ja jacuzzi. Meie 4-liikmelisele seltskonnale pidasin normaalseks 300-400 eurost majutust (2 magamistoaga), 1 magamistoaga leiab ka alla 200 euro. On ka lastele turvalisi villasid, kuid villades tavaliselt lastebasseini ja mänguväljakut pole.

"Meie 4-liikmelisele seltskonnale pidasin normaalseks 300–400 eurost majutust (2 magamistoaga), 1 magamistoaga leiab ka alla 200 euro." - see on siis kuu eest?

See on nädala eest, kuu aja rent u. 600 eurot. Soojendusega basseiniga, jacuzziga ja privaatset ning merest kuni 1,5 km kaugusel asuvat elamist soodsamalt enam ei leidnud, kuigi tuhnisin suht palju netis. Samal ajal nädalaks hotell 4-le inimese maksab isegi kahetärnilises 200 vähemalt eurot.

Milliseid lennuskeeme kasutate minekuks?

Läheme aurinkomatkade viimase hetke lennupiletiga, 400 eurot nägu, sinna lisandub muidugi lend või laev Helsingi ja Tallinna vahel.

Millisesse lennujaama Aurinomatkat reisid lähevad?

Meie lendasime Lanzarotele ja sealt liinibussi ning laevaga Fuerteventurale. Kui peaks olema ka lende, mis lähevad otse Fuerteventurale. Kuna käisin kaks aastat tagasi, siis lennujaamade nimesid küll enam ei mäleta. Meie jagasime oma reisi pooleks ning olime esimesed 5 päeva Fuerteventural ja siis edasi Lanzarotel, seetõttu valisime selle saare lennujaama, kuhu oli odavam lennata.

Fuerteventura tähendab tuultesaart ja seal oli jaanuari lõpus 2008 tõesti väga külm ookeanituul. Söök on väga maitsetu. Lanzarote on muidugi müstilise, mittemaiset tunnet sisendava kuupinnalähedase loodusega. Kui plaanida puhkust seal, siis alles alates aprill-mai. Ainult basseini ääres lebotamiseks pole vaja nii kaugele sõita.

Otsin ka nädalaks majutust Corralejol. Kas need ülevalpool nimetatud lehed on kindlad? Olen päris palju lugenud praegu internetist pettuste kohta. Milline oleks usaldusväärne lehekülg, kust vöiks vaadata? On kellelgi ehk isiklikke kogemusi?

Ise võtsin viimane kord Rentalia.com kaudu konkreetselt see: http://www.rentalia.com/54587

Saime enne omanikuga kaubelda ka ja maksime otse omanikule.